Офісний додаток Microsoft Office 2016 для дому та навчання 1 ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (79G-04288)

38 відгуків

Код:  4742948

 • Офісний додаток Microsoft Office 2016 для дому та навчання 1 ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (79G-04288) - зображення 1
Офісний додаток Microsoft Office 2016 для дому та навчання 1 ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (79G-04288) - зображення 1

До пакета входять такі програми:

Microsoft Office Word 2016
Microsoft Office Excel 2016
Microsoft Office PowerPoint 2016
Microsoft Office OneNote 2016


Одна ліцензія, допускається встановлення на 1 ПК для домашнього використання


Створюйте професійні документи, електронні таблиці та презентації

Office допомагає всій родині з легкістю впоратися з визначеними завданнями: від домашніх справ до навчальних завдань. Взаємодійте й обмінюйтеся матеріалами з рідними, друзями та колегами. Редагуйте матеріали та діліться ними через Інтернет у будь-який час, у будь-якому місці та за допомогою будь-яких ваших пристроїв.Містить у собі • Повноцінні встановлювані версії Word, Excel, PowerPoint і OneNote в Office 2016

 • Призначені для встановлення на 1 ПК з Windows 7 або новішої версії й для домашнього використання.

 • Зберігайте файли в хмарі за допомогою OneDrive.


Порівняйте продукти
Оберіть свій Office.

Переваги Office 365
для будинку
Office 365 персональний Office для дому та навчання Office для дому та бізнесу Office для дому та навчання Mac Office для дому та бізнесу Mac Office Про 2016
Встановлення1 5 пристроїв 1 пристрій 1 ПК 1 ПК 1 Mac 1 Mac 1 ПК
Працює на Mac


Створюйте та редагуйте прекрасні документи, а також надавайте до них доступ.


Використовуйте нові, інтуїтивно зрозумілі способи аналізу та візуалізації даних.


Творіть, співпрацюйте та знаходьте ефективне зображення своїх ідей.

Зберігайте всі примітки, зображення, веб-сторінки, мультимедіа та інше в одному місці.


Легко та швидко впорядковуйте електронну пошту, погоджуйте розклад та синхронізуйте контакти.
2

Друкуйте професійні публікації й надавайте спільний доступ до них за допомогою простих і одночасно потужних інструментів. Тільки для ПК.
2

Створюйте власні налаштовувані застосунки для роботи з базами даних максимально швидко та використовуйте всі можливості ваших даних. Тільки для ПК.
1 ТБ у сховище OneDrive

Ви завжди зможете швидко здійснювати доступ до документів, відео та світлин незалежно від того, чи працюєте ви за персональним комп'ютером в офісі, з планшетом вдома чи на телефоні в дорозі.
для 5 користувачів для 1 користувача
60 хвилин Skype
на місяць 3

Будьте на зв'язку з рідними та друзями в будь-якій точці земної кулі із 60 хвилинами Skype, що надаються щомісяця.
для 5 користувачів для 1 користувача
Безплатні оновлення

Ви будете отримувати нові функції, версії й послуги Office в межах вашої передплати на Office 365, тому ваше програмне забезпечення не буде задавненим.
Служба підтримки Microsoft

Отримайте довідку безпосередньо через телефон або чат.


1 Office 365 сумісний з Windows 7 або пізнішими версіями, а також Mac OS X 10.10. Наявність застосунків і функцій Office 365 може варіюватися залежно від платформи та пристрою; Поточні версії додатків Office 365 — Office 2016 для Windows і Office 2016 для MАС. Office для Mac 2016 сумісний з OS X 10.5.8 або пізнішою версією. Повний перелік вимог до системи, включно з вимогами, що висуваються до планшетів і смартфонів, див. на сайті www.office.com/information. Office 365.


2 Показана тільки на ПК.


3 Skype доступний тільки в деяких країнах; див. довідку для деталей. Дзвінки доступні тільки для певних країн. Не передбачає дзвінки на спеціальні, преміум і негеографічні номери.

Основні функції

Творчість


Office 2016 містить у собі нові версії звичних для вас програм: Word, Excel, PowerPoint, OneNote. Знайомі й улюблені вами застосунки, тільки краще.
Співпраця


Вам не треба бути досвідченим користувачем, щоб насолодитися всім потенціалом Office 2016. Ці застосунки містять безліч інтелектуальних інструментів, які в одну мить збільшують продуктивність праці.


Рух


Інтегровані засоби для командної роботи дають змогу спільно створювати, використовувати та редагувати документи в Word, PowerPoint і OneNote. Працюйте над одним документом разом з іншими людьми, де б вони не знаходилися — у тій же кімнаті або на іншому кінці земної кулі.
Програми

Встановіть повнофункціональні застосунки Office.


Встановлюйте застосунки Word, Excel, PowerPoint і OneNote і реалізуйте свої ідеї зручним для вас способом — використовуючи клавіатуру, стилус або сенсорний екран.

Завжди актуальна версія

Працює на всіх пристроях

Створюйте, доводьте до досконалості та діліться чудовими документами.


Надавати доступ до файлів і працювати над ними спільно цілою командою тепер стало просто, як ніколи. Нова версія Word дає змогу одночасно редагувати файли в співавторстві з кількома користувачами — не має значення сидите ви в одній кімнаті або перебуваєте в іншій півкулі, а інтеграція з хмарою максимально спрощує обмін документами.


Аналізуйте та візуалізуйте ваші дані новими інтуїтивними способами.


Перетворіть цифри в ідеї з новим Excel. PivotTable Slicers допомагає виявити закономірності у великих обсягах даних, а Recommended Charts дає змогу донести вашу інформацію у найбільш наочний спосіб. One-Click Forecasting автоматично сканує листи для відстеження тенденцій даних і форматує їх у таблиці та діаграми.
Створюйте, працюйте спільно й ефектно подавайте ваші ідеї.


Працюйте над презентацією одночасно всією командою. Коментуйте релевантні тексти та зображення, порівнюйте різні версії презентації за допомогою Conflict Resolution View.


Збирайте цікаві думки у вашому власному цифровому блокноті.


Фіксуйте, організуйте та діліться своїми ідеями за допомогою цифрових блокнотів, доступних із будь-якого пристрою. Знаходьте потрібні речі швидко з потужною пошуковою системою, яка відстежує ваші теги й багато іншого.

Питання та відповідіЩо таке Office для дому та навчання 2016?

Це найновіша версія Office для дому та навчання, яку можна встановити на 1 ПК з Windows (7, 8 або пізнішою). Office для дому та навчання містить Word, Outlook, Excel, PowerPoint і OneNote у версії Office 2016.

Чи зможе інша людина, що використовує ранішу версію Office, відкрити документи, створені в Office для дому та навчання 2016?

Програми Office 2007, Office для Mac 2008, Office 2010, Office для Mac 2011, Office 365, Office 2013 та Office 2016 дають змогу відкрити такий документ без жодних додаткових дій. Якщо ви використовуєте раніші версії Office, може знадобитися завантаження та встановлення пакету забезпечення сумісності.

Що таке OneDrive?

OneDrive — це веб-служба для зберігання документів, нотаток, світлин, музики, відео та інших файлів. OneDrive дає змогу отримати доступ до файлів майже з будь-якого пристрою й обмінюватися ними з іншими користувачами. Кожен користувач OneDrive безплатно отримує 15 ГБ місця в сховищі. Клієнти з активною передплатою Office 365 додатково отримують 1 ТБ місця в OneDrive.

Чи доступні документи, збережені в OneDrive, в автономному режимі?

Так. Ви можете створити на комп'ютері папку, вміст якої автоматично синхронізується з хмарним сховищем OneDrive. Завдяки цьому ви можете працювати з документами в автономному режимі та забезпечити їхню постійну синхронізацію.

Як встановити Office для дому та навчання 2016?

Щоб встановити набір Office 2016, дотримуйтесь інструкції на його упаковці. Водночас зазвичай потрібно відвідати сторінку: www.office.com/setup і дотримуватися зображуваних інструкцій, щоб завантажити програмне забезпечення на свій комп'ютер.

Системні вимоги • Операційна система: Windows 7 з пакетом оновлень 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server

 • 2 ГБ ОЗП

 • 3 ГБ доступного місця

 • Дисплей: 1280x800

 • Для використання апаратного прискорення потрібен відеоадаптер, що підтримує DirectX 10

 • Операційна система: Windows 7 з пакетом оновлень 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server

 • Веб-браузер: Internet Explorer 9, 10, 11; Mozilla Firefox 35.x+; Google Chrome 40+; Microsoft Edge

 • Потрібно платформа.NET 3.5; для деяких функцій також може знадобитися встановлення NET 4.0 або 4.5 CLR

 • Необхідне під'єднання до Інтернету (може стягуватися плата)

 • Щоб використовувати будь-які функції мультисенсорної технології, потрібний пристрій, що підтримує сенсорне керування. Водночас усі функції й можливості також доступні за допомогою клавіатури, миші або будь-якого стандартного або доступного пристрою введення. Зверніть увагу, що функції сенсорного керування оптимізовані для використання в Windows 8, Windows 8.1 або Windows 10.

 • Функціональність продукту та графічні характеристики можуть залежати від конфігурації системи. Для деяких функцій може знадобитися додаткове чи досконаліше обладнання або під'єднання до сервера.

 • Потрібний обліковий запис Microsoft.


Характеристики Офісний додаток Microsoft Office 2016 для дому та навчання 1 ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (79G-04288)

Країна-виробник
Продукти
Системні вимоги
 • Процесор із тактовою частотою 2 ГГц або вище та з підтримкою SSE2
  Пам'ять: ОЗП 2 ГБ або більше
  Жорсткий диск: 3 ГБ вільного місця на жорсткому диску
  Операційна система: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1
  Монітор із роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів

  Інші вимоги:
  - Підключення до Інтернету
  - Обліковий запис Microsoft
  - Для використання деяких можливостей може знадобитися додаткове обладнання чи служби (докладніше на сайті: http://office.microsoft.com/uk-ua/products)
Носій
 • (бездисковий ліцензійний комплект)
Платформа
Мова інтерфейсу
Гаряча лінія виробника
 • Microsoft 0-800-308-800, +38 044 230-51-01
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 38

 • Вергун Елена
  • Продавець: Rozetka

  Excel не інсталювався, переінсталювання нічого недало, пише, що весь офіс інстальовано іготово до роботи, але цей додаток не працює, графіки не будує...

 • Андрій Андрій
  • Продавець: Rozetka

  Запитання до представника Майкрософт. Ліцензія дійсно без терміну придатності?
  Купував 2003, 2007. Обидва через зміну ПК не зміг переактивувати. Збираюсь через 3 роки знову міняти ПК. Можливо, мені варто купити офіс 2019 чи 365?

 • Олег Скляренко
  • Продавець: Rozetka

  Доставка

  Про яку доставку Новою Поштою чи Укрпоштою йде мова при купівлі ПЗ ? У кошику пробивається вартість доставки 60 грн

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення