Пакети офісних застосунків – один із видів програмного забезпечення, на які є найбільший попит. В інтернет-магазині ROZETKA є широкий спектр позицій офісних застосунків. У нашому асортименті ви знайдете офісні застосунки, призначені для розв’язання будь-яких завдань. Це й офісні застосунки для роботи з текстами чи графічними файлами, і універсальні їхні версії. У нас ви зможете купити офісні застосунки таких відомих виробників, як Microsoft, Adobe Systems, Apple, Corel тощо.

Лідерські позиції у цьому списку посідають офісні програми від Microsoft. Так, Microsoft Office Home незмінно популярний і серед домашніх користувачів, і серед офісних працівників. Незамінний Microsoft Office Home і для школярів та студентів. Інструментарій, яким оснащений Microsoft Office Home, дає змогу з легкістю розв’язувати найрізноманітніші завдання. Microsoft Office Home містить такі необхідні програми, як Word, Excel, PowerPoint, Access та інші. Завдяки цьому Microsoft Office Home можна використовувати для створення текстових документів, таблиць, формул тощо. Крім того, Microsoft Office Home забезпечує можливість роботи з відео і графікою. За допомогою Microsoft Office Home ви зможете створити базу даних, відео- чи фотопрезентацію, професіонально підготувати текст для подальшого верстання.

За всіх переваг Microsoft Office Home досить простий у використанні. Цьому чималою мірою сприяє максимально зручний і зрозумілий інтерфейс, яким оснащений Microsoft Office Home. Крім того, якщо у вас виникнуть будь-які запитання чи проблеми, ви завжди можете звернутися до служби техпідтримки. Щоправда, така можливість є лише у тих користувачів, чий Microsoft Office Home забезпечений відповідною ліцензією. Тому є сенс купити ліцензійний Microsoft Office Standart 2007. У цьому разі ви не тільки гарантуєте стабільну й надійну роботу додатка, а й матимете змогу вберегти себе від цілком можливих неприємностей із законом.

Microsoft Office 2007 Professional, Microsoft Office Standard 2007 купити в нашому інтернет-магазині ви зможете прямо зараз. Усі операції з оформлення купівлі Microsoft Office 2007 Pro й інших офісних застосунків здійснюються у віртуальному режимі. Тому Microsoft Office Standard купити в нас однаково просто і киянам, і мешканцям будь-якого іншого міста. Щоб купити Microsoft Office Standard, Microsoft Office Professional, вам потрібно лише заповнити відповідну заявку. Варто зазначити, що всі придбані у нас офісні застосунки покупцям доставляють кур'єри. При цьому терміни доставки не перевищують 1–2 днів.

Показати ще