Операційна система Windows 10 Домашня 32/64-bit на 1ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (KW9-00265)

391 відгук

Код:  3936875

 • Операційна система Windows 10 Домашня 32/64-bit на 1ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (KW9-00265) - зображення 1
 • Операційна система Windows 10 Домашня 32/64-bit на 1ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (KW9-00265) - зображення 2
Топ продажів
Операційна система Windows 10 Домашня 32/64-bit на 1ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (KW9-00265) - зображення 1

Windows 10 об'єднує в собі сильні сторони Windows 8 і Windows 7. У центрі уваги залишаються застосунки, вони підтримують нові способи взаємодії з системою і дають користувачам ширші можливості занурення у вміст. Її відрізняють прискорений запуск, звичне та навіть розширене меню «Пуск», абсолютно новий браузер і нові зручні способи роботи.
Повна електронна ліцензія ESD на 1 користувача.

 • Надійний продавець продукції Microsoft в Україні

Характеристики Операційна система Windows 10 Домашня 32/64-bit на 1ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (KW9-00265)

Країна-виробник
Системні вимоги
 • Процесор: 1 ГГц або швидше
  ОЗП: 1 ГБ (для 32-розрядних систем) або 2 ГБ (для 64-розрядних систем)
  Простір на жорсткому диску: до 20 ГБ
  Графічний адаптер з підтримкою Microsoft DirectX 9 і драйвером WDDM

  Додаткові вимоги для використання деяких функцій:
  Для використання сенсорних можливостей потрібен планшет або монітор з підтримкою мультисенсорної технології
  Для того, щоб отримати доступ до Магазину Windows для завантаження та запуску програм, потрібне активне під'єднання до інтернету, роздільна здатність екрана не менш ніж 1024 x 768 пікселів та обліковий запис Microsoft
Редакція Windows
Версія ОС
Розрядність
Кількість предметів, шт
 • 1
Країна реєстрації бренда
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 391

 • Владимир Прищепа
  • Продавець: Rozetka

  Сразу скажу, Розетка не виновата, она только продает этот товар.
  Теперь я очень понимаю тех кто работает на MacOS. Виндовс не стоит тех денег за которые Майкрософт просит. Постоянные обновления которые могут длиться час или больше. Когда я 5 лет назад купил ключ, винда вполне нормально работала, но с их постоянными "улучшениями", получился ужасный продукт.
  Не рекомендую к покупке.

  Переваги:
  Возможность играть в игры.
  Недоліки:
  Постоянные обновления, лаги и тормоза.
 • Денис Гинкулов
  • Продавець: Rozetka

  Получил быстро

  Переваги:
  Лицензия, документы подтверждающие факт приобретения
  Недоліки:
  Нет
 • Костянтин Селютін
  • Продавець: Rozetka

  Замовив ліцензію за посиланням на посиланняна Windows 10 Home, для використання в своїй професійній діяльності.
  На мою персональну електронну пошту надійшов лист від Your Soft з номером замовлення та реквізитами банківської картки для оплати.
  Після оплати, на електронну пошту, одразу прислали аркуш паперу під назвою електронний сертифікат з ключем активації ліцензії. В процесі встановлення, система повідомила про помилку, в зв’язку з чим, я звернувся до відділу технічної підтримки Microsoft (заявка 1020950204), і на моє звернення, я отримав відповідь, що придбана мною ліцензія, відноситься до MSDN ліцензій не стандартним Retail, а головне, що вона вже використовується на інших пристроях.
  Раджу всім, хто придбав програмне забезпечення на Розетці в такий же спосіб, перевірити стан активації ключа придбаної ліцензії на офіційному сайті Microsoft, та у випадку аналогічної ситуації, пропоную безкоштовно правову допомогу у вирішенні даного питання, тому як являюсь діючим практикуючим адвокатом, та маю значний досвід в сфері авторського і суміжного права, зокрема з питань незаконного розповсюдження неліцензійного програмного забезпечення, особливо в площинні кримінально правових відносин, та стягнення завданих збитків.

  Адвокат Селютін Костянтин Сергійович.

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео розпакування від покупця Операційна система Windows 10 Домашня 32/64-bit на 1ПК (ESD - електронна ліцензія в конверті, всі мови) (KW9-00265)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення