Офісний додаток Microsoft Azure Subscriptions Services Open Shared Server Single Subscriptions Volume License OPEN No Level Annual Qualified (5S2-00003)

3 відгуки

Код:  1415292

Azure — это открытая и гибкая облачная платформа, которая позволяет быстро создавать и развертывать приложения, а также управлять ими в глобальной сети центров обработки данных, управляемых Microsoft.
Вы можете осуществлять построение приложений с помощью любого языка, средства или любой платформы.
Вы также можете интегрировать свои общедоступные облачные приложения с существующей ИТ-средой.

 • Надійний продавець продукції Microsoft в Україні

Опис Офісний додаток Microsoft Azure Subscriptions Services Open Shared Server Single Subscriptions Volume License OPEN No Level Annual Qualified (5S2-00003)

 • Мінімальне замовлення: 1 ліцензія.
 • Термін комплектації (днів): до 30
 • Спосіб оплати: тільки безготівковий розрахунок
 • Форма постачання: ліцензія (OLP)
 • Тип ліцензії: ліцензія на 1 користувача
 • Тип продукту: річний платіж Open License за повну ліцензію для Комерційної організації
 • Платформа: 32/64-біти
 • Термін дії ліцензії: 1 рік
 • Мовна версія інтерфейсу продукту: Багатомовний

Azure — це відкрита та гнучка хмарна платформа, яка дає змогу швидко створювати та розгортати застосунки, а також керувати ними в глобальній мережі центрів оброблення даних, керованих Microsoft. Ви можете будувати застосунки будь-якою мовою, засобами або будь-якою платформою. Ви також можете інтегрувати свої загальнодоступні хмарні застосунки з наявним ІТ-середовищем.

Віртуальні машини. Ваші дані, наші ресурси
Azure надає інфраструктуру за запитом, яка може масштабуватися й пристосовуватися до мінливих потреб вашого бізнесу. Незалежно від того, створюєте ви нові застосунки або використовуєте вже наявні, ми забезпечуємо найкращу продуктивність за позначену ціну та повноцінну підтримку.

Мобільні застосунки. Хмарне під'єднання застосунку
Azure дає змогу легко та швидко створювати масштабовані мобільні застосунки. Ви можете зберігати дані в хмарі, перевіряти користувачів і відправляти push-повідомлення на мільйони пристроїв за кілька хвилин.

Веб-застосунки. Створення, публікація, масштабування
Azure пропонує безпечні та гнучкі можливості для розроблення, розгортання й масштабування веб-застосунків будь-якого розміру. Використовуйте наявні у вас інструменти для створення й розгортання застосунків, не піклуючись про керування інфраструктурою.

Отримання, кодування, потокове передавання
Служби мультимедіа Azure дають нагоду створювати масштабовані, економні, повнофункціональні рішення щодо поширення мультимедійних даних, які зможуть виконувати потокове передавання мультимедіа до систем Adobe Flash, Android, iOS, Windows, а також на інші пристрої та платформи.

Зберігання, архівація та відновлення даних. Позбавтеся турбот
Azure надає масштабовані, надійні хмарні рішення для зберігання, архівації та відновлення будь-яких даних. Windows Azure працює з уже наявною у вас інфраструктурою, даючи нагоду економно реалізувати стратегію безперервності бізнес-процесів і забезпечити можливості зберігання, необхідні для ваших хмарних застосунків.

Керування посвідченнями та доступом. Корпоративний хмарний каталог
Azure Active Directory надає готову корпоративну хмарну службу ідентифікації, що дає змогу використовувати єдиний вхід для хмарних і локальних застосунків. Крім того, застосовувана багаточинникова перевірка справжності забезпечує додаткову безпеку та відповідність вимогам.

Дані великого розміру. Нові аналітичні зведення
Діставайте нові аналітичні зведення й ухвалюйте обґрунтованіші рішення з Azure HDInsight — рішення для даних великого розміру, що працює з Apache Hadoop. Бізнес-користувачі можуть переглядати аналітичні зведення, отримані з усіх типів даних, з Microsoft Excel.

Розроблення й тестування
Azure дає змогу розробляти й тестувати програми швидше, з меншими витратами та гнучкими можливостями розгортання в хмарі або локально.

Характеристики Офісний додаток Microsoft Azure Subscriptions Services Open Shared Server Single Subscriptions Volume License OPEN No Level Annual Qualified (5S2-00003)

Країна-виробник
Продукти
Носій
 • (бездисковий ліцензійний комплект)
Платформа
Мова інтерфейсу
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Елена Ярцева
  • Продавець: Rozetka

  Система пригодилась при создании проектов для компании.Довольна использованием.Приносит качественное проектирование каждый день
  Рекомендую всем

  Переваги:
  удобный софт
  Недоліки:
  не нашла
 • Олег
  • Продавець: Rozetka

  Интересная штука, особенно бекап с коробки. Нужно будет затестить. есть пробная версия?

 • иван
  • Продавець: Rozetka

  интересно, но что дает эта лицензия? возможность использовать неограниченые ресурсы майкрософа целый год?

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення