Корпоративна ліцензія на оновлення редакції Microsoft Windows 10 Professional - Професійна (FQC-09512) для Освітньої установи.

11 відгуків

Код:  4055637

Корпоративна ліцензія на оновлення редакції Open License без підписки Software Assurance (SA) для Освітньої установи.
Мінімальне замовлення: 1 ліцензія для наявних угод Open License та 5 ліцензій для нових замовників.
Термін комплектації (днів): до 30
Вигляд оплати: тільки безготівковий розрахунок

 • Надійний продавець продукції Microsoft в Україні

Опис Корпоративна ліцензія на оновлення редакції Microsoft Windows 10 Professional - Професійна (FQC-09512) для Освітньої установи.

Мінімальне замовлення: 1 ліцензія для наявних угод Open License та 5 ліцензій для нових замовників.
Термін комплектування (днів): до 30
Варіант оплати: тільки безготівковий розрахунок
Форма постачання: ліцензія (OLP)
Тип ліцензії: Оновлення редакції Open License без підписки Software Assurance (SA) для Освітньої установи
Тип продукту: ліцензія на 1 пристрій, для Освітньої установи
Платформа: 32/64-біти
Термін дії ліцензії: безстроково

Windows 10 настільки звична та зручна, що ви відчуєте себе фахівцем. Меню «Пуск» повернулося в розширеному вигляді, крім того, ми спростили доступ до ваших закріплених програм і обраного.

Ця система швидше запускається і відновлює роботу, має вбудовані функції гарантування безпеки для захисту вас і ваших даних, а також призначена для роботи з уже наявними у вас програмним забезпеченням та обладнанням.

Вона об'єднує в собі сильні сторони Windows 8 і Windows 7.

Інтернет працює на вас
Windows 10 постачається з Microsoft Edge, повністю оновленим браузером, орієнтований на зручність роботи в мережі. Пишіть або вводьте нотатки прямо на веб-сторінках і обмінюйтеся ними з іншими користувачами, читайте статті, абстрагуючись від сторонніх чинників, і зберігайте вподобані матеріали для подальшого використання. Увімкнувши Кортану, ви отримаєте можливість оперативно виконувати інші типові дії, як-от бронювання й переглядання оглядів, для чого вам не потрібно переходити на інші сторінки.

Багатозадачність дає змогу робити справи набагато швидше
Легко прикріпляйте до чотирьох програм і переглядайте всі та відразу. Ви можете навіть створювати віртуальні робочі столи, якщо вам бракує місця або хочеться об'єднати ваші справи за проектами.

Магазин Windows — програми вже чекають на вас
Представляємо новий Магазин Windows, який уніфікує процедуру здійснення покупок на всіх пристроях під керуванням Windows 10. Переглядайте асортимент на комп'ютері, телефоні або планшеті та купуйте цифровий вміст, зокрема програми, ігри, музику, фільми та телепрограми.

Це найбільша персональна версія Windows на сьогодні
Налаштуйте меню «Пуск», закріплюючи практично будь-що, включно з програмами, друзів і плейлісти. Так вони завжди будуть із вами. А подивившись на живі плитки, ви відразу дізнаєтеся головні події — навіть не відкриваючи програми.

Найзручніше пристрій — той, яким ви користуєтеся прямо зараз
Continuum — це унікальна технологія, яка дає змогу вашим програмам працювати однаково добре на будь-яких пристроях. На комп'ютерах 2 в 1 екран можна настроїти для роботи як із сенсорним керуванням, так і з клавіатурою й мишкою.

Класні програми — вже в комплекті
У Windows 10 вбудовано безліч чудових програм, як-от «Мапи», «Світлини», «Пошта та календар», «Музика» і «Фільми та телепередачі».

Угоди корпоративного ліцензування стосуються лише оновлень програмного забезпечення Windows поверх наявної повної базової версії (ліцензія ОЕМ або коробкова версія/електронний ключ). Пристрій повинен мати ліцензію Windows Pro або кваліфікаційну ОС* як базову ліцензію.
* У певних випадках відповідні навчальні заклади можуть користуватися продуктами з корпоративним ліцензуванням як оновленими версіями домашньої версії Windows відповідно до умов ліцензії або в разі, якщо користувач має ліцензію за програмою SA й інший відповідний пристрій із Windows Pro.

Характеристики Корпоративна ліцензія на оновлення редакції Microsoft Windows 10 Professional - Професійна (FQC-09512) для Освітньої установи.

Країна-виробник
Системні вимоги
 • Процесор: 1 ГГц або швидше
  ОЗП: 1 ГБ (для 32-розрядних систем) або 2 ГБ (для 64-розрядних систем)
  Простір на жорсткому диску: до 20 ГБ
  Графічний адаптер з підтримкою Microsoft DirectX 9 і драйвером WDDM
Редакція Windows
Версія ОС
Розрядність
Країна реєстрації бренду
Гаряча лінія виробника
 • Microsoft 0-800-308-800, +38 044 230-51-01
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 11

 • Александр Стохмял
  • Продавець: Rozetka

  Здравствуйте!
  Вопрос к представителю фирмы: может ли адвокат работать на этой версии Windows 10 или нужна другая версия операционной системы?
  С уважением, Александр.

 • Pc Game Playyy
  • Продавець: Rozetka

  А там есть этот ключ октивации на задней части коробки? Или она уже готовая нечо вписывать

 • Олександр Отвалко
  • Продавець: Rozetka

  Добрый день. Мы покупали стартовый пакет на 5 лицензий Microsoft WinPro 10 SNGL OLP NL Legalization GetGenuine wCOA (FQC-09481) у другого поставщика, можем ли мы купить 1 лицензию на Розетке , какой процесс оформления ?

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення