Avast Software Business Antivirus for Linux 1 рік 1-4 сервера

Код:  222294601

  • Avast Software Business Antivirus for Linux 1 рік 1-4 сервера - зображення 1
Avast Software Business Antivirus for Linux 1 рік 1-4 сервера - зображення 1

Опис Avast Software Business Antivirus for Linux 1 рік 1-4 сервера

Базовий сканер

Служба сканування на наявність вірусів за запитом з утилітою командного рядка для ОС Linux, що інтегрується з поштовими серверами через AMaViS. Щоб виконати базове сканування й сканування за допомогою утиліти командного рядка та отримати миттєві результати, клієнтам потрібно підключитися до сокету UNIX служби.

Захист файлового сервера

Сканер файлів у реальному часі перевіряє файли, записані на всі контрольовані точки підключення. Підтримує засіб захисту файлових систем під час запису, створений на основі технології Fanotify, який розроблено для файлових серверів. Цей засіб ефективно захищає файли як на Samba, так і на NFS.

Формат виведення результатів сканування вірусів

У звіті кожний виявлений шкідливий файл розташований в окремому рядку. Поруч із безпечними файлами міститься напис [OK], поруч з інфікованими файлами, які неможливо перевірити через відсутність дозволів або пошкоджені архіви, — напис [ERROR]. Файли, виключені зі сканування за допомогою функції -e, позначені ліпленням [EXCLUDED].

Оновлення вірусних сигнатур

Щоб забезпечуваті актуальний стан антивірусного захисту, потрібно регулярно оновлювати бази вірусних сигнатур. Avast Antivirus Business для ОС Linux забезпечує сценарій командної оболонки, який перевіряє наявність актуальної версії бази вірусних сигнатур і завантажує та встановлює її. Оновлені сценарії завантажуються за замовчуванням і запускаються щогодини як завдання планувальника.

Потокові оновлення

Якщо ввімкнуто потокове оновлення, служба сканування встановлює постійне мережеве підключення до хмарного сховища Avast, і оновлення вірусних сигнатур завантажуються відразу після випуску. Потокові оновлення доповнюють регулярні оновлення бази даних вірусів, щоб ви завжди були надійно захищені.

Дистрибутиви

Компоненти антивірусного програмного забезпечення Linux містять DEB для систем Debian (Ubuntu) і RPM для систем RedHat/SUSE, що поширюються як стандартні пакети програмного забезпечення. Крім того, передбачені репозиторії програмного забезпечення, завдяки яким усі стандартні засоби керування системою можна використовувати для підтримки актуального стану програм Avast Business.

 

Характеристики Avast Software Business Antivirus for Linux 1 рік 1-4 сервера

Країна-виробник
Продукт
  • Antivirus
Платформа
Кількість користувачів
Тип користувача
Об'єкти захисту
  • Файлові сервери
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення