В епоху інтернету особисті дані на комп'ютері або мобільному пристрої є під загрозою вірусних атак, тому так важливо подбати про безпеку та встановити антивірус Аваст — надійний софт від відомого розробника. Компанія вважається найбільшою мережею виявлення загроз. Її неодноразово відзначали престижними нагородами. Софт цього розробника забезпечує надійний захист за мінімального навантаження на комп'ютерні системи.

Програму можна завантажити безплатно. Є версія з обмеженим функціоналом. Однак ліцензійний антивірус Аваст містить безплатні сервіси, посилений брандмауер, пісочницю. Також у нього впроваджені функції захисту від спаму та програм-вимагачів. Користувач навіть не помітить роботи ПЗ. Avast непомітно сканує комп'ютер на наявність вірусів. Утиліта має простий лаконічний інтерфейс. Її функції зрозумілі на інтуїтивному рівні. У програмі передбачено кілька режимів, зокрема для фільмів та ігор.

Різновиди антивірусів Аваст

Компанія пропонує великий вибір продуктів для найрізноманітніших цілей:

  • для домашнього використання — ПЗ підтримує безпеку 1-49 домашніх комп'ютерів;
  • для комерційних організацій — софт призначений для захисту файлових серверів і робочих станцій, у нього впроваджені можливості централізованого та віддаленого керування;
  • для навчальних закладів — антивіруси Аваст цього типу поєднують функціонал двох попередніх версій.

Компанія розробляє програми не тільки для ПК. Вона також випускає софт для мобільних пристроїв. Він оптимізований під різні операційні системи:

Розробник випускає звичайне ПЗ і Pro. Друга версія забезпечує професійний захист даних.

Як обрати утиліту

Перш ніж купити антивірус Аваст в Україні, треба звернути увагу на термін ліцензії. Вона діє мінімум 1 рік. Також можлива ліцензія на 2 роки. Є варіант на 3 роки. В разі обмеженого терміну буде потрібна передплата. Для регулярного використання утиліти краще обрати безстрокову ліцензію. Під час вибору програми також потрібно врахувати форму постачання. Це може бути коробкова версія або електронний ключ. Другий варіант являє собою просте сучасне рішення, за якого вам потрібно активувати ключ доступу. Ви зможете скористатися софтом відразу ж після введення коду. Після його активації ви отримуєте інтелектуальний захист ПК від вірусів, шкідливого ПЗ, фішингових програм та ін. Крім того, Avast сканує мережу Wi-Fi та запобігає під’єднанню до неї сторонніх користувачів.

Обрано 132 товари

Показати ще 60 товарів