Microsoft Office Для дома и учебы 2019 для 1 ПК (c Windows 10) или Mac (ESD - электронная лицензия, все языки) (79G-05012)

44 отзыва

Код:  56050236

 • Microsoft Office Для дома и учебы 2019 для 1 ПК (c Windows 10) или Mac (ESD - электронная лицензия, все языки) (79G-05012) - изображение 1
Топ продаж
Microsoft Office Для дома и учебы 2019 для 1 ПК (c Windows 10) или Mac (ESD - электронная лицензия, все языки) (79G-05012) - изображение 1

Единоразовый платеж. Установи один раз – используй всегда!
1 устройство: ПК (c Windows 10) или Mac - теперь одна версия для двух ОС!
Классический набор необходимых приложений: Word, Excel, PowerPoint, OneNote
Одна лицензия, допускается установка на 1 ПК (c Windows 10) или Mac для домашнего использования

 • Есть в наличии

2 484

3 079

Похожие товары других продавцов


Характеристики Microsoft Office Для дома и учебы 2019 для 1 ПК (c Windows 10) или Mac (ESD - электронная лицензия, все языки) (79G-05012)

Количество пользователей
 • 1 ПК
Системные требования
 • Учетная запись Майкрософт
  Доступ в Интернет
  Windows 10 или macOS
  Процессор: 1.6 ГГц, 2-ядерный (ПК); Intel (Mac)
  ОЗУ: 2 ГБ (для 32-разрядных систем), 4 ГБ (для 64-разрядных систем)
  Дисковое пространство: 4 ГБ (ПК); 10 ГБ, Mac OS Extended или APFS
  Экран: 1280 x 768 (ПК)/800 (Mac)

  Перейдите по ссылке: office.com/systemrequirements для получения информации о совместимости версий Windows 10 и macOS, а также других требуемых функциях
Носитель
 • (бездисковый лицензионный комплект)
Продукты
Платформа
Язык интерфейса
Тип продукта
Страна-производитель товара
Страна регистрации бренда
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 44

 • Юрій
  • Продавец: Rozetka

  Продукт вдалось всановити та активувати. Правда інструкція на аркуші із кодом активації в цьому ніяк не допомагає. Поясню чому.
  Відкривши конверт ви бачете код активації, а далі вам пропонують перейти за посиланням, яке на хвилинку містить близько 300!!! спеціальних символів. Як от такі - lL&%8#. Реально 5 рядків символів. Та і байдуже для мене. Я почитав форуми та інструкцію і все ж встановив Офіс. Але це не той юзер експіріенс, що ти очікуєш від компанії із оборотом як бюджет України, а то й більшим. Більше того, маючи проблему нелегального софта в Україні та враховуючи, що більшість компютерів все ж працюють із піратським софтом, популяризувати легальний контент можна та навіть потрібно. А досвід покупки та встановлення має бути легким та максимально дружнім.
  Я розуміючи, що Майкрософт крута компанія із локальним офісом, звернувся із тим, щоб залишити свій відгук із пропозицією зробити інструкцію дещо простішою для споживачів. Такий собі зворотній звязок від користувачів. Зараз такий підхід деякі компанії практикують (!!!іронія!!!). Дещо навіть змінюють у бізнес процесах. Натомість мені співробітник Майкрософт (припущення, що не аутсорс сервіс) повідомив, що зміст конверту - проблема Розетки. А їх це не хвилює та ніяк виплинути на це не можуть.
  Ну що ж, можливо 99% споживачів продукції Майкрософт - кмітливі та прогресивні люди, які можуть розібратись із установкою софта. А можливо, хтось не має цього досвіду, а проста інструкція була б дуже доречна. Натомість, 25 хвилин мені доводили, що я не правильно розумію і що так має бути. Натомість, розмова мала тривати 3 хвилини, а не персональна дискусія. Дуже дивно.
  Але для себе зробив висновок, що гаряча лінія Майкрософт не готова збирати зворотній звязок від споживачів та щось вдосконалювати чи ставати кращими, однак це не стосується технічних спеціалістів, що готові допомогти вирішити технічні питання, зрілість та підготовка яких на хорошому рівні, в спілкуванні не виходять за межі скріптів. Що ж великі корпорації - це не будівлі, це люди.

  Достоинства:
  Офіційний та легальний продукт
  Недостатки:
  Слабка робота гарячої лінії Майкрософт Україна
  • Microsoft Office Для дома и учебы 2019 для 1 ПК (c Windows 10) или Mac (ESD - электронная лицензия, все языки) (79G-05012) фото от покупателей 3
 • Владислав Ковальчук
  • Продавец: Rozetka

  Отличный продукт! Поставляется в конверте (важно чтобы пломба была не вскрыта) внутри конверта небольшая инструкция и ключ активации. Чтобы активизировать office19 нужно перейти по ссылке которая в конверте, и войти в свой аккаунт outlook. После чего у вас появятся подписка на office и кнопка скачать. Скачали. Установили. Всё!

  Достоинства:
  Все работает, простая процедура активации
  Недостатки:
  Не обнаружил
 • Сергій
  • Продавец: Rozetka

  Скажіть будь-ласка інтерфес тут українською мовою?

Смотреть все отзывы →

Вместе с этим товаром покупают

 • Смотреть все →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления