Якісне програмне забезпечення, і зокрема системні утиліти, істотно поліпшують роботу комп'ютерів. Застосування спеціального сервісного софту забезпечує оперативну діагностику пристроїв і усунення збоїв, що виникають. Використання такого ПЗ розширює можливості операційних систем і збільшує ефективність їх функціонування.

Каталог системних утиліт для Windows і Mac OS

Прикладні програми поширюються розробниками через Інтернет або у формі коробкових рішень на фізичних носіях інформації. У каталозі ROZETKA ви знайдете величезний вибір системних утиліт провідних світових виробників, призначених для виконання таких операцій:

 • Відновлення даних. Продукція української компанії Hetman Software й австралійської Auslogics дає змогу аналізувати історію браузерів у OS Windows і відновлювати інформаційні пакети на носіях будь-яких типів: вінчестери, флеш-накопичувача карти пам'яті будь-яких форматів.
 • Відновлення дисків. Програма вітчизняного розробника дає змогу знаходити раніше вилучену інформацію на зовнішніх або жорстких дисках комп'ютерів для її подальшого виведення й аналізу. Застосовувані при цьому алгоритми повністю відновлюють атрибути і вміст файлів в системах NTFS і FAT.
 • Відновлення доступу. Спеціалізовані утиліти дають змогу користувачеві відновлювати втрачені паролі та коди для відкриття баз даних і запуску блокованого програмного забезпечення. Використання такого софту практично виключає можливість втрати важливої інформації.
 • Відновлення програм. Помилки, що виникають в процесі роботи ПЗ, поступово накопичуються, що може викликати збої і втрату даних. Пропоновані утиліти швидко відновлюють функціонал різних програм, що дає змогу уникнути потреби їх перевстановлення.
 • Резервне копіювання. Утиліти провідних світових розробників Acronics, Aomei, Microsoft і Novosoft дають змогу створювати копії даних для їх подальшого відновлення на жорсткому або зовнішньому диску. Тим самим забезпечується повне збереження потрібного вам об'єкта.

Крім перерахованих різновидів системних утиліт існує й безліч інших, зокрема й для запису дисків (Nero). У каталозі ROZETKA програмне забезпечення пропонується в трьох версіях:

Цей софт призначено для операційних систем Windows, Mac OS, iOS і Android. Програми випускаються українською, англійською та російською мовами, значна їх частина є в багатомовних варіантах.

Переваги сертифікованого програмного забезпечення

Застосування ліцензійних системних утиліт в офісі й на домашніх комп'ютерах забезпечує захист від збоїв і відмов. Використання сертифікованого сервісного ПЗ дає змогу отримати ряд переваг:

 • Безпека під час роботи з даними.
 • Швидке відновлення втраченої інформації й доступу до неї.
 • Зниження ризику несанкціонованого втручання хакерів.

Службові програми відомих розробників постачаються клієнту з електронним ключем для їх подальшої активації. Таким чином, гарантується законність їх використання покупцем.

Вибір і придбання ПЗ

Скористайтеся можливістю придбати системні утиліти для ПК провідних світових розробників в інтернет-магазині ROZETKA онлайн. Під час вибору потрібного вам софту потрібно враховувати такі аспекти:

 • Призначення програмного забезпечення.
 • Варіант для домашнього або комерційного використання.
 • Мова програми.

Доставка утиліт, записаних на оптичних дисках, здійснюється поштовими відправленнями в будь-яку точку України. Оплата покупок здійснюється банківською карткою або через термінали самообслуговування.

Показати ще 60 товарів