Антивірус ESET Smart Security Premium (1 ПК) ліцензія на 2 роки Базова

4 відгуки

Код:  12293821

 • Антивірус ESET Smart Security Premium (1 ПК) ліцензія на 2 роки Базова - зображення 1
Антивірус ESET Smart Security Premium (1 ПК) ліцензія на 2 роки Базова - зображення 1

Новая версия - 10!
Внимание! Вид оплаты: Только безналичный расчет или Visa/MasterCard!
ESET Smart Security Premium комплексная защита для пользователей Интернет-сети, сочетающая в себе точность обнаружения, скорость и удобство использования.

Характеристики Антивірус ESET Smart Security Premium (1 ПК) ліцензія на 2 роки Базова

Системні вимоги
 • Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista і Microsoft Windows Home Server 2011
  Необхідне під'єднання до Інтернет-мережі
Країна-виробник
Мова інтерфейсу
 • Російська, Українська, Англійська
Продукт
 • Smart Security
Платформа
Кількість користувачів
Об'єкти захисту
 • Персональні комп'ютери
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Дмитрий
  • Продавець: Rozetka

  Встановив пробну версію з сайту. Почало перевіряти комп'ютер.
  Одразу ж почало жалітися на Utorrent. Тим більше, жалілося на нього як на потенційно небезпечну програму, давало навіть посилання, де розповідали… ні, не про цей юторрент і чому він небезпечний, а про те, що таке ця "потенційно небезпечна програма".
  Я один раз натиснув "ігнорувати", через 5 секунд вилізло таке саме повідомлення, натиснув другий раз. Потім знову так само вилізло, я знайшов кнопочку, назву забув, але третя галочка в "докладно", чи ще десь. Кнопочка — щоб не повторювало знову (я так думаю), але кнопочка навіть не працює, та й антивірус сам дає лише дві активні кнопочки: "Очистити" і "Ігнорувати", ніяких "додати у виключення" нема.
  Звісно кнопочка не спрацювала, і мені вчетверте те віконце вилізло. Я натиснув "очистити" — Юторент просто закрився. Ги-ги. Пішов вантажити його заново. Вже в процесі завантаження у мене просто завис комп'ютер зі 100% завантаженням процесора (воно одночасно робило першу перевірку). І так, у мене I5 2310, старий процесор, але ж не настільки, щоб його не вистачало для таких речей. Два рази вилізло віконце: "Антивірус не відповідає, не бажаєте його закрити?", два рази погоджувався, але воно два рази не закривало.
  Все ж доліз в меню заглюченого антивіруса і виключив ту перевірку (вона здається не вимкнулась, навіть попри те, що написало що вимкнулося). Як раз в цей час зміг завантажитися юторент, щоб поставити його заново. Звісно ж, антивірус знову запустив безкінечне вікно з "небажана програма".
  Пішов у настройки, додав інсталер Юторенту у виключення — це допомогло рівно допоки воно встановлювати його не стало. Потім знову безкінечна "небажана програма".
  Хотів якось проконсультуватися з кимось, але вся "підтримка", на яку мене кинуло — це сайт з FAQ та гайдами, по типу: "як активувати ліцензію". По запиту "Ігнорування" пошук нічого не знайшов. Ніяких "зв'язатися" теж не знайшов.

  У підсумку, я витратив десь 20 хвилин часу на цей всратий "антивірус", і ще 20 хвилин на написання поста. Ніякі віруси не шукало, натомість видалило важливу для мене програму.
  І це пробна версія. Навряд в повній щось дуже міняється, тож вважаю, що платити такі гроші, ще й за ліцензію на ОДИН комп'ютер — просто не має сенсу.

  Переваги:
  Хоча б нічого не зламало
  Недоліки:
  Усе
 • oleg231269
  • Продавець: Rozetka

  Я могу получить ключ, который смогу использовать(начать "обратный" отсчет с момента введения ключа), а не со дня оплаты.

 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  А какая разница между премиум и обычным ?
  посилання

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення