Можлива затримка доставки замовлень
Антивірус Dr.Web Security Space Pro на 24 міс. , На 2ПК (версії 7.0 з акційною наклейкою) - зображення 1

Антивірус Dr.Web Security Space Pro на 24 міс. , На 2ПК (версії 7.0 з акційною наклейкою)

Код :  183154

Безплатне оновлення антивіруса Dr.Web до версії 8.0!
Нове! Віддалене керування Dr.Web на інших комп'ютерах у межах однієї локальної мережі без встановлення Центру керування Dr.Web.

Знято з виробництва

Нові моделі  →
 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Важливим показником якості роботи антивірусної програми є не лише її здатність знаходити віруси, але й лікувати їх; не просто видаляти інфіковані файли разом із важливою для користувача інформацією, але й повертати їх у початковий «здоровий» стан.
Лікує проти вірусів

  • Можливість роботи на вже інфікованому комп'ютері та надзвичайна вірусостійкість виділяють Dr.Web серед усіх інших аналогічних програм.
  • Dr.Web має найвищий в антивірусній індустрії відсоток ефективного лікування активного зараження.
  • Використання унікальних технологій оброблення процесів у пам'яті та чудові можливості з нейтралізації активного зараження дають змогу інсталювати Dr.Web прямо на заражену машину (без потреби попереднього її лікування).
  • Висока ймовірність успішного запуску процесу сканування на зараженому ПК — навіть із зовнішнього носія без установлення в систему (наприклад, з USB-stick).

Самозахист
Стійкий імунітет до будь-яких спроб шкідливих програм вивести Dr.Web з ладу забезпечує компонент самозахисту Dr.Web SelfPROtect, який не має аналогів на антивірусному ринку.

  • Dr.Web SelfPROtect реалізований як драйвер та діє на найнижчому системному рівні. Вивантаження й зупинка його роботи неможливі до перезавантаження системи.
  • Dr.Web SelfPROtect обмежує доступ шкідливих об'єктів до мережі, файлів і папок, деяких гілок реєстру та змінних носіїв на рівні системного драйвера, захищає від спроб антиантивірусних програм припинити функціювання Dr.Web.
  • На відміну від деяких продуктів конкурентів, що модифікують ядро Windows (перехоплюють переривання, підмінюють таблиці векторів, що використовують недокументовані функції, тощо), що може призвести до серйозних проблем у роботі самої операційної системи, а також створює нові шляхи для використання вразливостей, модуль захисту Dr.Web SelfPROtect є повністю самодостатнім.
  • Нове! Можливість автоматичного відновлення власних модулів

Унікальні можливості ядра

  • Перевірка архівів будь-якого рівня вкладеності
  • Виявлення з високим ступенем точності упакованих шкідливих об'єктів, навіть упакованих невідомим Dr.Web методом, розбір їх на окремі компоненти та детальний аналіз для виявлення прихованих загроз.
  • Лідерство в детектуванні та нейтралізації складних вірусів.
  • Інтелектуальні технології перевірки пам'яті дадуть змогу блокувати активні віруси до появи їхніх копій на жорсткому диску комп'ютера, що знижує ймовірність використання шкідливим ПЗ вразливостей сторонніх застосунків або операційної системи.
  • Виявлення й нейтралізація вірусів, що є в оперативній пам'яті та ніколи не трапляються як окремі файли, наприклад Slammer і CodeRed.

Боротьба з невідомими загрозами

  • FLY-CODE — технологія універсального розпакування, що не має аналогів і яка дає змогу розпаковувати невідомі Dr.Web пакувальники.
  • Унікальна технологія несигнатурного пошуку Origins Tracing™ дає змогу Dr.Web з високою часткою ймовірності розпізнавати віруси, ще не відомі вірусній базі Dr.Web
  • Евристичний аналізатор Dr.Web надійно детектує всі поширені типи загроз, визначаючи їхній клас за результатами проведеного розбору та характерними ознаками.

Характеристики

Системні вимоги
  • Windows 7/Vista/XP/2000 SP4 + Rollup 1 (32- і 64-бітні системи)
    Вільний простір на жорсткому диску ~ 127 МБ
    Додатково для встановлення брандмауера необхідно ~ 8 МБ
Мова інтерфейсу
  • Російська
Платформа
Кількість користувачів
Об'єкти захисту
  • Персональні комп'ютери

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.91/5
на основі 33 відгуки
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Евгений Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    лучшее сочетание цена-качество

  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Покупал в Розетке претензий к магазину нет.

    Переваги:
    Хороший антивирус пользуюсь уже 5 лет. Ни разу не подвел. Работает не заметно на ноутбуке и не грузит систему даже на неутбуке.
    Недоліки:
    нет
  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отлично защищает уже 3 года как. Не жалуюсь. Винда стоит без вирусов уже 4 года подряд. Вот теперь думаю поставить ССД и на нее новую винду - доволен защитой компа на все 100 %

Читати всі відгуки →