Adobe Photoshop CC for teams. Продовження ліцензії для комерційних організацій і приватних користувачів, річна підписка на одного користувача в межах замовлення від 1 до 9 (65297620BA01A12)

Код:  41929952

 • Adobe Photoshop CC for teams. Продовження ліцензії для комерційних організацій і приватних користувачів, річна підписка на одного користувача в межах замовлення від 1 до 9 (65297620BA01A12) - зображення 1
Adobe Photoshop CC for teams. Продовження ліцензії для комерційних організацій і приватних користувачів, річна підписка на одного користувача в межах замовлення від 1 до 9 (65297620BA01A12) - зображення 1

Найкращий у світі застосунок для дизайну й оброблення зображень, Photoshop CC, втілить будь-які ваші ідеї. Створюйте та покращуйте фотографії, ілюстрації та графічні 3D-об'єкти. Розробляйте дизайн веб-сайтів і мобільних застосунків. Редагуйте відео, моделюйте живі картини тощо. Тепер ви маєте все потрібне для реалізації будь-яких ідей.

Опис Adobe Photoshop CC for teams. Продовження ліцензії для комерційних організацій і приватних користувачів, річна підписка на одного користувача в межах замовлення від 1 до 9 (65297620BA01A12)

Зверніть увагу! До комплекту входять: файл у форматі PDF, який містить ключ для активації. Посилання для встановлення в електронному вигляді буде відправлена компанією Adobe на e-mail, вказаний у замовленні. Інструкція щодо встановлення дуже проста: зайдіть за посиланням, дотримуйтесь інструкцій.

Ліцензія на програмний продукт є іменною. Це означає, що в разі розміщення замовлення вам потрібно надати дані (*обов'язкові дані про клієнта: ПІБ (українською та англійською мовами), телефон та електронну адресу, якщо клієнт — юридична особа, необхідно також указати назву компанії (українською та англійською мовами), на яку замовлення буде оформлятися.

Для замовлення Renewal License (продовження підписки) потрібно надати копію сертифіката попередньої версії продукту. Також для Renewal потрібна копія попередньої ліцензії!

Спосіб оплати: Лише безготівковий розрахунок або Visa/MasterCard!
Тип ліцензії: Renewal (продовження підписки)
Термін дії ліцензії: 1 рік
Кількість пристроїв: 1 пристрій
Тип постачання: файл у форматі PDF, який містить ключ для активації
Термін постачання: 5-7 днів
Платформа: MS Windows, MAC OS
Мова інтерфейсу: Данська, німецька, англійська, іспанська, французька, італійська, голландська, норвезька, польська, турецька, чеська, російська, японська, корейська, китайська (спрощена), португальська (Бразилія), фінська, шведська.

Нова реальність.
Найкраща у світі програма для дизайну й оброблення зображень, Photoshop CC, втілить будь-які ваші ідеї. Створюйте та покращуйте світлини, ілюстрації та графічні 3D-об'єкти. Розробляйте дизайн веб-сайтів і мобільних програм. Редагуйте відео, моделюйте живі картини тощо. Тепер ви маєте все необхідне для реалізації будь-яких ідей.

Photoshop — невіддільна частина творчості.
Мільйони дизайнерів, фотографів і художників у всьому світі вибирають Photoshop, щоб зробити неможливе можливим.

Створюйте все, що завгодно.
Photoshop править світом дизайну. Постери та упакування, прості банери та професійні веб-сайти, що запам'ятовуються логотипи та яскраві значки — все це створюється в програмі Photoshop. Завдяки інтуїтивним інструментам і зручним шаблонами навіть початківець користувач зможе створити щось фантастичне.

Це не просто світлини. Це захопливі історії.
Якщо ви шукаєте програму для повсякденного редагування або повного перетворення світлин, вибирайте Photoshop. Це повний набір професійних інструментів для оброблення світлин, який перетворить ваші знімки на витвори мистецтва. Корегуйте, обрізайте, ретушуйте світлини, видаляйте об'єкти та відновлюйте старі знімки. Експериментуйте з кольором, ефектами й багатьма іншими функціями, щоб зробити звичайні знімки незабутніми.

Більше творчості. Менше рутини.
Малюйте оригінальні ілюстрації, перетворюйте зображення на картини або створюйте власні цифрові шедеври. Розробляйте 3D-графіку для анімації та друку. Поліпшуйте свої роботи за допомогою унікальних візерунків і привабливих ефектів. Малюйте картини новими пензликами, які працюють ще швидше та роблять лінії та криві ще більш плавними.

Керування пензлями та продуктивність
Змінюйте розташування кистей і зберігайте їх у зручній послідовності Завдяки підвищеній швидкодії пензлі більше не будуть "зависати" під час роботи. Також можна домогтися більш професійного вигляду завдяки більш чітким лініям і кривим за допомогою нової функції згладжування штрихів пензля.

Інструмент «Перо кривини»
Технологія Adobe Sensei дає змогу створювати контури швидко й інтуїтивно. Так само, як і в Adobe Illustrator CC, у цій програмі є інструмент «Перо кривини», що дає змогу безпосередньо переміщувати сегменти.

Ексклюзивні пензлі від Кайла Т. Вебстера
Тепер у Photoshop ексклюзивно для вас є понад 1000 пензлів від художника-ілюстратора Кайла Т., який завоював кілька нагород. Вебстера.

Світлини Lightroom на початковому екрані
Зручний доступ до ваших світлин — де б ви не перебували Працюйте з фотографіями з хмарних сервісів Lightroom CC прямо в програмі Photoshop. Знаходьте світлини за допомогою функції пошуку або початкового екрана.

Під час замовлення цієї іменної ліцензії, потрібні дані покупця*:

 • Company Name:
 • Address:
 • Zip/Postal Code:
 • City/State:
 • Country: UA
 • First Name:
 • Last Name:
 • Contact Email:

Характеристики Adobe Photoshop CC for teams. Продовження ліцензії для комерційних організацій і приватних користувачів, річна підписка на одного користувача в межах замовлення від 1 до 9 (65297620BA01A12)

Країна-виробник
Системні вимоги
 • Windows
  • Процесор Intel Core 2 або AMD Athlon 64; 2 ГГц або швидший
  • Microsoft Windows 7 з пакетом оновлень 1, Windows 8.1 або Windows 10 (версія 1607 або пізніша)
  • 2 ГБ оперативної пам'яті або більше (рекомендується 8 ГБ)
  • Не менш ніж 2.6 ГБ вільного простору на жорсткому диску для встановлення 32-розрядної версії; Проте 3.1 ГБ вільного простору на жорсткому диску для встановлення 64-розрядна версія; під час встановлення потрібний додатковий вільний простір (не встановлюється на диск, де використовується файлова система з чутливістю до регістру символів)
  • Монітор з роздільною здатністю 1024x768 (рекомендується 1280x800), підтримкою 16-бітного кольору, а також 512 МБ виділеної відеопам'яті; рекомендується 2 ГБ
  • Система з підтримкою OpenGL 2.0
  • Для обов'язкової активації програмного забезпечення, підтвердження підписки та доступу до онлайн-сервісів потрібне під'єднання до Інтернету та реєстрація

  macOS
  • Багатоядерний процесор Intel з підтримкою 64-розрядних функцій
  • ОС macOS версії 10.13 (High Sierra), ОС macOS версії 10.12 (Sierra) або ОС Mac OS X версії 10.11 (El Capitan)
  • 2 ГБ оперативної пам'яті або більше (рекомендується 8 ГБ)
  • Не менш ніж 4 ГБ вільного простору на жорсткому диску для встановлення; під час встановлення потрібний додатковий вільний простір (не встановлюється на диск, де використовується файлова система з чутливістю до регістру символів)
  • Монітор з роздільною здатністю 1024x768 (рекомендується 1280x800), підтримкою 16-бітного кольору, а також 512 МБ виділеної відеопам'яті; рекомендується 2 ГБ
  • Система з підтримкою OpenGL 2.0
  • Для обов'язкової активації програмного забезпечення, підтвердження підписки та доступу до онлайн-сервісів потрібне під'єднання до Інтернету та реєстрація
Мова інтерфейсу
 • Данська, німецька, англійська, іспанська, французька, італійська, голландська, норвезька, польська, турецька, чеська, російська, японська, корейська, китайська (спрощена), португальська (Бразилія), фінська, шведська
Тип програми
Платформа
Термін дії ліцензії
Форма поставки
Кількість користувачів
Продукт
 • Adobe Photoshop CC
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення