Розрядність

Опис Операційна система Microsoft Windows 8.1 SL (32-bit Russian) OEM DVD (4HR-00214)

Операційна система Microsoft Windows 8.1 SL (32-bit Russian) OEM DVD (4HR-00214)

Важливо: ОЕМ-версія призначена для збирачів виробників персональних комп'ютерів. Даний продукт передбачає установку на 1 ПК. Російська версія.

Microsoft Windows 8.1 SL створена на основі Windows 8 і пропонує нові можливості для продуктивної роботи, розваг та інших завдань, виконуваних на комп'ютері. Microsoft Windows 8.1 SL пропонує поліпшені програми, персоналізацію, пошук, Магазин Windows, хмарні підключення, а також безпеки і надійності, властиві Windows. Ці високопродуктивна операційна система призначена для роботи на пристроях з різними конструктивними характеристиками, зокрема на сенсорних пристроях нового покоління.

Новий початок — з допомогою нового початкового екрану важливі повідомлення електронної пошти, контакти і будь-яка інша пов'язана з роботою інформація зібрані воєдино. Налаштовуйте і персоналізуйте свій комп'ютер, прикріпивши Пошту, веб-сайти, Новини, Погоду та інші потрібні програми на екран «Пуск», щоб мати до них моментальний доступ.

Звичний спосіб роботи — Microsoft Windows 8.1 SL дозволяє вибрати спосіб роботи з допомогою звичного робочого столу, яким ви користуєтеся сьогодні. На робочому столі є звичні налаштування і функції Windows 8, але в удосконаленому вигляді.

Добре спрацюємося — продуктивність стрімко зросте, якщо ви зможете ефективно працювати з звичними класичними програмами. Microsoft Windows 8.1 SL з легкістю вливається в поточну інфраструктуру і середовище Windows 8. Крім того, Microsoft Windows 8.1 SL прекрасно інтегрує в роботу периферійні пристрої, наприклад принтери та сканери.

Продуктивні програми — виконуйте найважливіші ділові задачі з допомогою таких вбудованих додатків, як Люди, Пошта, Календар і Повідомлення, злагоджено працюють як одне ціле. Збільшуйте продуктивність з широким діапазоном бізнес-орієнтованих класичних додатків або відкрийте цілий світ нових додатків в Магазині Windows.
 
Завжди на зв'язку — іноді по роботі ви змушені залишати офіс. Але з допомогою VPN-клієнта і вбудованих мережевих функцій для Wi-Fi і мобільного високошвидкісного підключення ви зможете безпечно підключатися до своєї робочої мережі з віддалених місць. Вбудовані мережеві функції мобільного широкосмугового з'єднання в Windows підтримують 3G і 4G. По мірі пересування ваш комп'ютер автоматично буде шукати і зв'язуватися з точками доступу Wi-Fi. Так що ви без додаткових зусиль будете завжди бути на зв'язку, готові приступити до роботи і бути в курсі того, що відбувається практично з будь-якого місця.
 
Ефективна робота звідусіль — і в дорозі, і з філії Вашої компанії, ви зможете отримати безпечний доступ до даних, додатків, файлів іншим користувачам, щоб зберегти ефективність своєї праці. Навіть якщо Ви не підключені до інтернету, завдяки автономним файлів, всі важливі дані завжди під рукою. Співробітники філій можуть швидше завантажувати файли з центрального офісу та друкувати великі документи, при цьому значно знизивши навантаження на мережу.
 
Мережева безпека — завантажуйте файли і шукайте в Інтернеті, як працювати ще безпечніше. Вбудовані в Microsoft Windows 8.1 SL Захисник Windows і Windows SmartScreen в реальному часі захищають комп'ютер від вірусів, шпигунського програмного забезпечення та інших зловмисних програм. Захисник Windows виявляє підозрілі програми або інше невідоме програмне забезпечення і перевіряє по базі даних Microsoft, чи не є вони потенційно небезпечними. Windows SmartScreen захищає від нових шкідливих програм, ще не виявлених захисним програмним забезпеченням. При завантаженні і запуску нового ділового програми з Інтернету SmartScreen використовує інформацію про репутацію програми і попереджає, якщо додаток маловідоме і може бути шкідливим.
 
Широкий вибір додатків — знайдіть засіб для будь-якої задачі серед широкого вибору вбудованих додатків і додатків в Магазині Windows. Магазин Windows — це цілий новий світ додатків, які можна випробувати і купити. І ви завжди можете повернутися до роботи зі звичними класичними програмами. У Microsoft Windows 8.1 SL можна перейти від повноекранного відео до електронних таблиць, просто провівши пальцем, або розташувати їх пліч-о-пліч для легкої багатозадачної роботи. Робота у файловій системі, миттєвий пошук в будь-якому додатку, звичні програми — все працює ще швидше.
 
Мінімальні системні вимоги: процесор з тактовою частотою 1 ГГц або більше; 1 ГБ оперативної пам'яті для 32-розрядної версії; вільне місце на жорсткому диску: 16 ГБ (для 32-розрядної версії; графічний пристрій Microsoft DirectX 9 з драйвером WDDM.

Додаткові вимоги для використання деяких функцій Для використання сенсорних можливостей потрібно планшет або монітор з підтримкою мультисенсорної технології. Щоб отримати доступ до Магазину Windows для завантаження та запуску додатків, потрібне активне підключення до Інтернету і дозвіл екрану не менше 1024 x 768 пікселів. Для прив'язки додатків потрібен дозвіл екрану не менш 1366 x 768. Доступ до Інтернету (може стягуватися плата постачальником послуг Інтернету). Для захищеної завантаження потрібна прошивка, яка підтримує UEFI v2.3.1 Errata B і має в базі сигнатур UEFI сертифікат центру сертифікації Microsoft Windows для забезпечення оптимальної продуктивності деяких ігор і програм може знадобитися графічна плата, сумісна з технологією DirectX 10 або більш пізніми її версіями. Для деяких функцій потрібен обліковий запис Microsoft. Для перегляду DVD-дисків потрібен окреме програмне забезпечення. Ліцензія Windows Media Center продається окремо. Для перегляду і запису телепередач в Windows Media потрібен ТВ-тюнер. Безкоштовний контент інтернет-телебачення залежить від розташування. Деякі види контенту можуть передбачати додаткову плату.

Характеристики Операційна система Microsoft Windows 8.1 SL (32-bit Russian) OEM DVD (4HR-00214)

Редакція Windows
Версія ОС
Розрядність
Гарантія
  • Відсутнє
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Юрій Тимошенко
    • Продавець: ProgMarket

    все працює еом віндовс 8.1 sl Ліцензія ключ підходить і для 64 бит віндовс

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення