Операційна система Microsoft Windows 8.1 Professional (64-bit Russian) OEM DVD (FQC-06930)

Код:  197405083

  • Операційна система Microsoft Windows 8.1 Professional (64-bit Russian) OEM DVD (FQC-06930) - зображення 1
Операційна система Microsoft Windows 8.1 Professional (64-bit Russian) OEM DVD (FQC-06930) - зображення 1
Розрядність

Опис Операційна система Microsoft Windows 8.1 Professional (64-bit Russian) OEM DVD (FQC-06930)

Операційна система Microsoft Windows 8.1 Professional (64-bit Russian) OEM DVD (FQC-06930)

Важливо: ОЕМ-версія призначена для збирачів виробників персональних комп'ютерів. Даний продукт передбачає установку на 1 ПК. Російська версія.

Microsoft Windows 8.1 Professional створена на основі Windows 8 і пропонує нові можливості для продуктивної роботи, розваг та інших завдань, виконуваних на комп'ютері. Microsoft Windows 8.1 Professional пропонує поліпшені програми, персоналізацію, пошук, Магазин Windows, хмарні підключення, а також безпеки і надійності, властиві Windows. Ці високопродуктивна операційна система призначена для роботи на пристроях з різними конструктивними характеристиками, зокрема на сенсорних пристроях нового покоління.

Новий початок — з допомогою нового початкового екрану важливі повідомлення електронної пошти, контакти і будь-яка інша пов'язана з роботою інформація зібрані воєдино. Налаштовуйте і персоналізуйте свій комп'ютер, прикріпивши Пошту, веб-сайти, Новини, Погоду та інші потрібні програми на екран «Пуск», щоб мати до них моментальний доступ.

Звичний спосіб роботи — Microsoft Windows 8.1 Professional дозволяє вибрати спосіб роботи з допомогою звичного робочого столу, яким ви користуєтеся сьогодні. На робочому столі є звичні налаштування і функції Windows 8, але в удосконаленому вигляді.
 
Гортай і натискай — бізнесу потрібні гнучкість і можливість вибору способу роботи. Microsoft Windows 8.1 Professional розроблена для сенсорного введення і введення за допомогою миші і клавіатури. Протягом дня ви можете користуватися всіма способами, досягаючи нового рівня продуктивності. Незалежно від пристрою ви зможете швидко і плавно переключатися між електронними таблицями і презентаціями, зв'язуватися з клієнтами, впорядковувати фінансові документи, в результаті виконуючи більший обсяг роботи.
 
Добре спрацюємося — продуктивність стрімко зросте, якщо ви зможете ефективно працювати з звичними класичними програмами. Microsoft Windows 8.1 Professional з легкістю вливається в поточну інфраструктуру і середовище Windows 8. Крім того, Microsoft Windows 8.1 Professional чудово інтегрує в роботу периферійні пристрої, наприклад принтери та сканери.

Продуктивні програми — виконуйте найважливіші ділові задачі з допомогою таких вбудованих додатків, як Люди, Пошта, Календар і Повідомлення, злагоджено працюють як одне ціле. Збільшуйте продуктивність з широким діапазоном бізнес-орієнтованих класичних додатків або відкрийте цілий світ нових додатків в Магазині Windows.
 
Портативний робоче місце — Microsoft Windows 8.1 Professional надає користувачам можливість повноцінної роботи на будь-якому комп'ютері за допомогою зовнішнього завантажувального USB-носія з встановленим на ньому Microsoft Windows 8.1 Professional. В цей образ включені бізнес-додатки, настройки користувачів і корпоративні дані. Завдяки цьому користувачі зможуть працювати в звичному середовищі Windows 8 на будь-якому корпоративному або особистому комп'ютері. Тепер Ви можете працювати з дому, або принести свій улюблений ноутбук на роботу і працювати на ньому!
 
Завжди на зв'язку — іноді по роботі ви змушені залишати офіс. Але з допомогою VPN-клієнта і вбудованих мережевих функцій для Wi-Fi і мобільного високошвидкісного підключення ви зможете безпечно підключатися до своєї робочої мережі з віддалених місць. Вбудовані мережеві функції мобільного широкосмугового з'єднання в Windows підтримують 3G і 4G. По мірі пересування ваш комп'ютер автоматично буде шукати і зв'язуватися з точками доступу Wi-Fi. Так що ви без додаткових зусиль будете завжди бути на зв'язку, готові приступити до роботи і бути в курсі того, що відбувається практично з будь-якого місця.
 
Ефективна робота звідусіль — і в дорозі, і з філії Вашої компанії, ви зможете отримати безпечний доступ до даних, додатків, файлів іншим користувачам, щоб зберегти ефективність своєї праці. Навіть якщо Ви не підключені до інтернету, завдяки автономним файлів, всі важливі дані завжди під рукою. Співробітники філій можуть швидше завантажувати файли з центрального офісу та друкувати великі документи, при цьому значно знизивши навантаження на мережу.
 
Поліпшення віртуалізації — сьогодні вже не потрібно пояснювати, як компанії можуть економити ІТ бюджетів, завдяки інвестиціям у віртуалізацію. Більшість компаній від малих до великих вже активно користуються технологією VDI. У Microsoft Windows 8.1 Professional віртуалізація стає ще доступніше і зручніше. Тепер користувачі можуть запускати віртуальні машини прямо на комп'ютері за допомогою вхідного в комплект постачання клієнта Hyper-V. Крім того, управління та взаємодія з віртуальним середовищем стало ефективніше, завдяки використанню покращеної технології RemoteFX.
 
Конфіденційність даних — сучасний бізнес працює з конфіденційними цифрами, даними, кредитними картками та інформацією про рахунок користувачів. Все це потребує захисту. Тепер можна зашифрувати ці дані на своєму комп'ютері за допомогою шифрувального диска BitLocker. BitLocker зашифрує весь диск на комп'ютері і заблокує ваш пароль від злому хакерами. Якщо ваш комп'ютер пропаде, BitLocker завадить стороннім отримати ваші дані з допомогою установки вашого заблокованого диска на інший комп'ютер.
 
Портативна захист — забезпечте безпеку важливої ділової інформації навіть коли ви в русі. BitLocker To Go забезпечує посилене шифрування для захисту конфіденційних даних вашої компанії на USB-пристроях або зовнішніх жорстких дисках. Так що, проводячи презентацію поза офісу, вам не потрібно турбуватися з-за втрати USB-пристрої. Ваші дані захищені.
 
Мережева безпека — завантажуйте файли і шукайте в Інтернеті, як працювати ще безпечніше. Вбудовані в Microsoft Windows 8.1 Professional Захисник Windows і Windows SmartScreen в реальному часі захищають комп'ютер від вірусів, шпигунського програмного забезпечення та інших зловмисних програм. Захисник Windows виявляє підозрілі програми або інше невідоме програмне забезпечення і перевіряє по базі даних Microsoft, чи не є вони потенційно небезпечними. Windows SmartScreen захищає від нових шкідливих програм, ще не виявлених захисним програмним забезпеченням. При завантаженні і запуску нового ділового програми з Інтернету SmartScreen використовує інформацію про репутацію програми і попереджає, якщо додаток маловідоме і може бути шкідливим.
 
Широкий вибір додатків — знайдіть засіб для будь-якої задачі серед широкого вибору вбудованих додатків і додатків в Магазині Windows. Магазин Windows — це цілий новий світ додатків, які можна випробувати і купити. І ви завжди можете повернутися до роботи зі звичними класичними програмами. Windows 8 можна перейти від повноекранного відео до електронних таблиць, просто провівши пальцем, або розташувати їх пліч-о-пліч для легкої багатозадачної роботи. Робота у файловій системі, миттєвий пошук в будь-якому додатку, звичні програми — все працює ще швидше.
 
Мінімальні системні вимоги: процесор з тактовою частотою 1 ГГц або більше; 1 ГБ оперативної пам'яті для 32-розрядної версії або 2 ГБ для 64-розрядної версії; вільне місце на жорсткому диску: 16 ГБ (для 32-розрядної версії або 20 ГБ для 64-розрядної версії; графічний пристрій Microsoft DirectX 9 з драйвером WDDM.

Додаткові вимоги для використання деяких функцій Для використання сенсорних можливостей потрібно планшет або монітор з підтримкою мультисенсорної технології. Щоб отримати доступ до Магазину Windows для завантаження та запуску додатків, потрібне активне підключення до Інтернету і дозвіл екрану не менше 1024 x 768 пікселів. Для прив'язки додатків потрібен дозвіл екрану не менш 1366 x 768. Доступ до Інтернету (може стягуватися плата постачальником послуг Інтернету). Для захищеної завантаження потрібна прошивка, яка підтримує UEFI v2.3.1 Errata B і має в базі сигнатур UEFI сертифікат центру сертифікації Microsoft Windows для забезпечення оптимальної продуктивності деяких ігор і програм може знадобитися графічна плата, сумісна з технологією DirectX 10 або більш пізніми її версіями. Для деяких функцій потрібен обліковий запис Microsoft. Для перегляду DVD-дисків потрібен окреме програмне забезпечення. Ліцензія Windows Media Center продається окремо. Для функції BitLocker To Go необхідна наявність USB-пристрої флеш-пам'яті. Для функції BitLocker потрібно tpm (TPM) 1.2 або USB флеш-пам'яті. Для клієнта Hyper-V потрібна 64-розрядна система з підтримкою перетворення адрес другого рівня (SLAT) і додаткові 2 ГБ ОЗУ. Для перегляду і запису телепередач в Windows Media потрібен ТВ-тюнер. Безкоштовний контент інтернет-телебачення залежить від розташування. Деякі види контенту можуть передбачати додаткову плату.

Характеристики Операційна система Microsoft Windows 8.1 Professional (64-bit Russian) OEM DVD (FQC-06930)

Редакція Windows
Версія ОС
Розрядність
Гарантія
  • Відсутнє
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Разом з цим товаром купують

  • Дивитися ще →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення