Антивірус Zillya! Total Security на 2 роки 1 ПК (ESD - електронний ключ в паперовому конверті) (ZILLYA_TS_1_2Y)

6 відгуків

Код:  12206475

Відгуки покупців про Антивірус Zillya! Total Security на 2 роки 1 ПК (ESD - електронний ключ в паперовому конверті) (ZILLYA_TS_1_2Y) 6

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • андрій Сивирин
  • Продавець: Rozetka

  Така проблема не можу підключити антивірус до ноутбука пише помилка я звонив за указаним номером на конверти сказали закачати файли на ноут не помогло

 • Александр Берёза
  • Продавець: Rozetka

  Купил для продления лицензии. Пользуюсь уже 3й год. Работает хорошо и ловит "шпыгунов". Розетке спасибо за промокод!

  Переваги:
  Хороший антивирус
  Недоліки:
  Не заметил
 • Сергей Борисович
  • Продавець: Rozetka

  Купил для продления лицензии. Посмотрим как получится. Для постоянных клиентов могли-бы скидку делать. Антивирус не плохой. Розетке спасибо за промокод!

 • Николай Пинчук
  • Продавець: Rozetka

  Использую второй год. Первый антивирус купил больше года назад, купил еще в этом году только на два года. Проверял работу технической поддержки - игнора нет, все расскажут и подскажут. Меня все устраивает.

  Переваги:
  Простой (доступный) интерфейс. Доступные настройки, без заморочек. Выполняет свою работу хорошо (не допускает вирусы)
 • Евгений Гузик
  • Продавець: Rozetka

  Цілком задоволений. Не дороге рішення для захисту операційної систему від "зловредів"(вірусів). Свої функції виконуєю. Користуюсь не давго, подобається зовнішній вигляд програми, зрозумілий інтерфес. Також користуюсь іншими програмами для захисту програмного забезпечення на інших пристроях, вирішив випробувати вітчизняний продукт. Щоб було чесно, а не реклама, інші продкути не називаю. Не знайщов програму лояльності при продовженні користування цим продуктом, а саме пропозиції знижки при подовженні терміну. Можливо вони є, а можливо будуть в подальшому. Добре що не дорогий і крім того "Розетка" сама знижує акційно ціну на різні програми даного виробника, таким чином можна використовувати в якості "бонусного" продовження. Можливо недоліки виявлю в процесі майбутнього користування.

  Переваги:
  Не дорогий, не потребляє багато ресурсів, вітчизняного виробництва.
  Недоліки:
  Поки не виявив.
  • Евгений Гузык

   За час користування програми виявилися такі недоліки, можливо тільки в мене, але були.
   В мене виникла така проблема, час від часу пропадає ключ активації з програми, саме коли я в інтернеті. І доводилось активувати її знову. Це невдобно по-перше, а подруге програма стає не активною, і сисема стає вразливою. А саме, якщо не працює, то не працює навіть файрвол. А файрвол віндовс я вілключив. Таким читном "захидь-виходь", роби що заманеться.).
   Раніше ключ видалявся, а саме інформація про власника ліцензії, але дата до як була ативована залишалась, і якось працював. А тепер видаляеться все, і до дати наступної активації, і программа подає попередження що не активна.
   А побачити, що програма неактивна можливо, тільки якщо повідомлення про програму не звернуто, або ж відкрита програма.
   З цього питання звертався до сервісу підтримки, але я так зрозумів, їх ця проблема не зацікавила.
   По друге в програмі не вирішен захист программи, за допомогою пароля, а це суттєвий недолік. Службу підтримки я про це повідомив, на що сказали що її нема і все.
   Це факти, вирішуйте самі чи варто?

 • Балій Олег
  • Продавець: Rozetka