Антивірус Symantec Endpoint Protection початкова ліцензія на підписку з техпідтримкою для 1-99 пристроїв на 1 рік (SEP-SUB-1-99)

1 відгук

Код:  41093024

 • Антивірус Symantec Endpoint Protection початкова ліцензія на підписку з техпідтримкою для 1-99 пристроїв на 1 рік (SEP-SUB-1-99) - зображення 1
Антивірус Symantec Endpoint Protection початкова ліцензія на підписку з техпідтримкою для 1-99 пристроїв на 1 рік (SEP-SUB-1-99) - зображення 1

Увага! Вид оплати: лише безготівковий розрахунок або Visa/MasterCard!
Symantec Endpoint Protection гарантує неперевершений рівень безпеки, приголомшливу швидкодію та інтелектуальне керування у фізичних і віртуальних середовищах.

Мінімальне замовлення: від 1 до 99 шт.

Опис Антивірус Symantec Endpoint Protection початкова ліцензія на підписку з техпідтримкою для 1-99 пристроїв на 1 рік (SEP-SUB-1-99)

Спосіб оплати: тільки безготівковий розрахунок
Тип продукту: підписування з підтриманням для початкового встановлення
Термін дії ліцензії: 12 місяців
Кількість пристроїв: електронна ліцензія в межах 1-99 ПК
Тип постачання: електронна (файл у форматі PDF, який містить усі дані ліцензії)
Термін постачання: упродовж 5-25 днів на e-mail адресу; упродовж 5-25 днів паперовий сертифікат
Платформа: MS Windows, Maс OS, Linux
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська
Встановлення дуже просте: перейдіть за посиланням, дотримуйтесь інструкцій

Зверніть увагу!

 • Ціна вказана за 1 шт. в разі замовлення з відповідного діапазону 1-99 осіб. Будь ласка, вказуйте кількість шт. відповідно до кількості необхідних для захисту ПК (в разі замовлення від 1 до 99 шт.).
 • Ліцензія на програмний продукт є іменною. Це означає, що в разі розміщення замовлення вам потрібно надати дані (*обов'язкові дані про клієнта: ПІБ (російською та англійською мовами) телефон та електронну адресу; якщо клієнт юридична особа, потрібно також зазначити назву компанії (російською та англійською мовами), на які її оформлятимуть.

До комплекту входять:
Ліцензійний сертифікат у PDF, із зазначенням Замовника (англ.), продукту, кількості, дати початку й закінчення підтримки:

 • назва компанії (якщо ліцензію оформляють на компанію)
 • ПІБ контактної особи
 • номер телефону
 • контактний e-mail
 • назва продукту
 • кількість захищених об'єктів
 • дата закінчення
 • серійний номер

Symantec Endpoint Protection гарантує неперевершений рівень безпеки, приголомшливу швидкодію та інтелектуальне керування у фізичних і віртуальних середовищах. Завдяки використанню переваг найбільшої у світі громадянської мережі аналізу загроз Symantec забезпечує превентивне виявлення схильних до загроз файлів і захист від атак нульового дня без уповільнення роботи.

Комплексний захист від усіх учасників атаки
Поєднання новітніх і перевірених технологій дає змогу блокувати комплексні загрози й шкідливі програми, які швидко мутують, незалежно від того, як вони атакують кінцеві точки. І все це — в одному компактному й високопродуктивному агенті.

Вторгнення:

 • Запобігання вторгненням з мережі, політиці URL-адрес і брандмауеру. Компонент Symantec для захисту мережі аналізує вхідний і вихідний трафік і блокує загрози ще до того, як вони могли б атакувати кінцеві точки. Брандмауер, що працює на основі правил, і засоби безпеки браузера також захищають користувачів від атак з інтернету. Завдяки ефективному захисту на рівні мережі понад половину загроз вдається відбити ще до того, як вони досягнуть кінцевих точок.
 • Контроль поведінки програм. Стежить за доступом до файлів і реєстру, контролює параметри виконання процесів.
 • Контроль пристроїв. Обмежує доступ до обладнання й стежить за тим, яким типам пристроїв дано змогу надсилати та приймати інформацію. Поєднання контролю зовнішніх пристроїв і контролю програм дає змогу створювати винятково гнучкі політики контролю.
 • Запобігання використанню експлойтів в оперативній пам'яті. Нейтралізує експлойти «нульового дня», як-от Heap Spray і SEHOP Overwrite, а також Java-експлойти в поширених програмах, для яких розробники ще не випустили виправлення. Ця технологія не використовує сигнатури й ефективна для будь-яких уразливостей, помилок або дефектів.

Зараження:

 • Запобігання використанню експлойтів в оперативній пам'яті. Також допомагає виявляти шкідливі програми та запобігати зараженню.
 • Аналіз репутації файлів. Компанія Symantec застосовує унікальну технологію аналізу репутації й глобальну аналітичну мережу, що зіставляє десятки мільярдів зв'язків між користувачами, файлами та веб-сайтами. Це дає змогу превентивно блокувати ще більше загроз і захищатися від шкідливих програм, які швидко мутують, через аналіз ключових атрибутів файлів, як-от кількість завантажень, час існування й джерело файлу. У результаті, ми можемо з високою ймовірністю визначити, чи є файл небезпечним, і присвоїти йому репутаційний рейтинг ще до того, як файл потрапить на кінцеву точку. Використання системи репутацій дає нам змогу сканувати тільки потенційно небезпечні файли, істотно скорочуючи навантаження сканувань.
 • Машинне навчання. Поліпшені технології машинного навчання, які застосовують на кінцевих точках, дають змогу знизити залежність від сигнатур у разі блокування нових і невідомих загроз. Для машинного навчання застосовують трильйони зразків небезпечних і безпечних файлів, які зібрала наша глобальна аналітична мережа, тому коефіцієнт помилкових спрацьовувань системи вкрай низький.
 • Емуляція. Високопродуктивний емулятор допомагає виявляти шкідливі програми, заховані за допомогою поліморфних пакувальників. Сканер статичних даних за мілісекунди запускає кожен файл у невеликій віртуальній машині, змушуючи загрози виявляти себе. У результаті, підвищується не тільки коефіцієнт виявлень, а й продуктивність.
 • Антивірусний захист файлів. Антивірусні сканери на основі сигнатур і поліпшені евристичні алгоритми знаходять і усувають шкідливі програми, захищаючи систему від вірусів, черв'яків, троянських коней, програм-шпигунів, ботів, рекламних повідомлень і руткітів.
 • Моніторинг поведінки. Моніторинг поведінки зарекомендував себе дуже ефективною технологією Symantec Endpoint Protection, хоча до нього вдається дістатися непоміченими дуже небагатьом загрозам. Цей модуль використовує машинне навчання, забезпечує захист від атак «нульового дня» й ефективно блокує нові та невідомі загрози, відстежуючи приблизно 1400 варіантів поведінки файлів у реальному часі.

Ексфільтрація:

 • Моніторинг поведінки. Моніторинг поведінки також робить свій внесок у боротьбу з поширенням заражень.
 • Запобігання вторгненням з мережі, політиці URL-адрес і брандмауеру. Аналіз вхідного та вихідного трафіку дає змогу заблокувати загрози в процесі їхнього передавання мережею.
 • Глобальний аналіз загроз. Запатентовані методи пошуку в хмарних системах дають змогу нашим технологіям нового покоління швидко отримувати дані з найбільшої у світі громадянської мережі аналізу загроз. У результаті, наші алгоритми машинного навчання отримують доступ до докладної інформації про методи, які використовують злочинці, і можуть забезпечити максимальний рівень захисту в реальному часі. Алгоритми також оновлюються з хмари «на льоту». Дані, зібрані на 175 мільйонах кінцевих точок і 57 мільйонах датчиків атак у 157 країнах, аналізує більш ніж тисяча висококваліфікованих дослідників, що дає змогу дістати унікальну картину загроз і розробити найліпші у світі технології протидії.

Висока продуктивність завдяки передовим технологіям
Хоча в Symantec Endpoint Protection використовують безліч технологій, продукт не створює високого навантаження на мережу та не заважає користувачам. За результатами незалежних тестів він незмінно дістає найвищі оцінки.

 • Наявність інтелектуальної хмари дає змогу швидко сканувати з використанням передових технологій, як-от конвеєризація, поширення довіри й пакетне оброблення запитів. У результаті, продукт може ефективно працювати, не завантажуючи всі сигнатури загроз на кінцеві точки. Завантажується тільки найновіша інформація про загрози, що дало змогу скоротити розмір файлів сигнатур на 70% і знизити навантаження на мережу.
 • Завдяки розвиненим технологіям машинного навчання на кінцевих точках вдалося не тільки знизити частоту завантаження нових сигнатур, а й зменшити кількість помилкових спрацьовувань, що негативно впливають на роботу користувачів.
 • В одному компактному агенті об'єднано технології, зазвичай забезпечувані кількома агентами: машинне навчання, захист від експлойтів, виявлення й усунення загроз на кінцевих точках (Endpoint Detection and Response, EDR) і захист від шкідливих програм. Скорочення кількості керованих агентів на кінцевих точках сприяє підвищенню продуктивності, зменшенню навантаження на ІТ й зниженню загальної вартості володіння.

Проста інтеграція засобів захисту кінцевих точок
До складу Symantec Endpoint Protection входять єдина консоль і агент, що забезпечує захист у різних операційних системах і на різних платформах, які застосовують компанії будь-якого масштабу.

 • Power Eraser. Автономний засіб видалення добре вкорінених постійних загроз і стійких шкідливих програм.
 • Цілісність хоста. Гарантує захист кінцевих точок і відповідність вимогам через примусове дотримання політик, виявлення несанкціонованих змін і оцінки можливого збитку. Керовані системи, що не відповідають вимогам, можуть бути безпечно ізольовані. У поєднанні із засобами виявлення загроз дає змогу помістити заражену систему до карантину, щоб зупинити поширення інфекції доти, доки систему не вдасться виправити або ініціалізувати.
 • Фіксація системи. Дає змогу використати тільки гарантовано безпечні програми з «білого» списку або блокувати використання явно небезпечних програм із «чорного» списку. Продукти Symantec Advanced Threat Protection (ATP) і Secure Web Gateway можуть через програмовані API взаємодіяти з консоллю SEP Management (SEPM) і забезпечувати занесення до чорного переліку нових шкідливих програм, виявлених функцією контролю програм. Працює в ОС Windows, Mac, Linux, віртуальних машинах і вбудованих системах.
 • Інтеграція з Secure Web Gateway. Нові програмовані інтерфейси REST API дають змогу інтегрувати продукт до наявної інфраструктури безпеки, включно зі шлюзом Secure Web Gateway, і забезпечити швидке реагування на кінцевих точках, щоб припинити поширення інфекції.
 • Інтеграція з EDR Console (ATP: Endpoint). Symantec Endpoint Protection легко інтегрується з консоллю Symantec Advanced Threat Protection: Endpoint (EDR Console), яка дає змогу швидше виявляти, показувати й блокувати спрямовані атаки та складні стійкі загрози через вибір пріоритетів для захисту. Функція EDR вбудована в Symantec Endpoint Protection, тому не потребуватиме встановлення додаткових агентів.

Характеристики Антивірус Symantec Endpoint Protection початкова ліцензія на підписку з техпідтримкою для 1-99 пристроїв на 1 рік (SEP-SUB-1-99)

Системні вимоги
 • Робочі станції і сервери:

  Windows
  Windows Vista (32-bit, 64-bit)
  Windows 7 (32-bit, 64-bit; RTM and SP1)
  Windows Embedded 7 Standard, POSReady, і Enterprise (32-bit, 64-bit)
  Windows 8 (32-bit, 64-bit)
  Windows Embedded 8 Standard (32-bit, 64-bit)
  Windows 8.1 (32-bit, 64-bit), включно з Windows To Go
  Windows 8.1 оновлення Квітень 2014 (32-bit, 64-bit)
  Windows 8.1 оновлення Серпень 2014 (32-bit, 64-bit)
  Windows Embedded 8.1 Pro, Industry Pro, і Industry Enterprise (32-bit, 64-bit)
  Windows 10 (32-bit, 64-bit)
  Windows 10 November Update (2015) (32-bit, 64-bit)
  Windows 10 Anniversary Update (2016) (32-bit, 64-bit)
  Windows Server 2008 (32-bit, 64-bit; R2, SP1, and SP2)
  Windows Small Business Server 2008 (64-bit)
  Windows Essential Business Server 2008 (64-bit)
  Windows Small Business Server 2011 (64-bit)
  Windows Server 2012
  Windows Server 2012 R2
  Windows Server 2012 R2 оновлення Квітень 2014
  Windows Server 2012 R2 оновлення Серпень 2014
  Windows Server 2016

  Вимоги до обладнання (Windows):
  1.9 ГГц CPU або вище
  1 ГБ пам'яті (2 ГБ рекомендується)
  530 МБ вільного місця

  Macintosh
  Mac OS X 10.10, 10.11, macOS 10.12, 10.13

  Вимоги до обладнання (Macintosh):
  64-bit Intel Core 2 Duo or later
  2 ГБ пам'яті
  500 МБ вільного місця

  Віртуальне середовище
  Microsoft Azure
  Amazon WorkSpaces
  VMware WS 5.0, GSX 3.2, ESX 2.5 або вище
  VMware ESXi 4.1-5.5
  VMware ESX 6.0
  Microsoft Virtual Server 2005
  Microsoft Enterprise Desktop Virtualization (MED-V)
  Microsoft Windows Server 2008, 2012, and 2012 R2 Hyper-V
  Citrix XenServer 5.6 або вище
  Oracle Cloud
  Virtual Box by Oracle

  Linux
  Amazon Linux
  CentOS 6U3, 6U4, 6U5, 6U6, 7, 7U1, 7U2, 7U3; 32-bit і 64-bit
  Debian 6.0.5 Squeeze, Debian 8 Jessie; 32-bit і 64-bit
  Fedora 16, 17; 32-bit і 64-bit
  Oracle Linux (OEL) 6U2, 6U4, 6U5, 7, 7.1, 7.2, 7.3
  Red Hat Enterprise Linux Server (RHEL) 6U2 - 6U8, 7 - 7.3
  SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 11 SP1 - 11 SP3; 32-bit і 64-bit; 12
  SUSE Linux Enterprise Desktop (SLED) 11 SP1 - 11 SP3; 32-bit і 64-bit
  Ubuntu 12.04, 14.04, 16.04; 32-bit і 64-bit

  Вимоги до обладнання (Linux):
  Intel Pentium 4 (2 ГГц або вище)
  1 ГБ пам'яті
  7 ГБ вільного місця

  Системні вимоги диспетчера:

  Windows
  Windows Server 2008 (64 bit), включно з R2)
  Windows Server 2008 R2
  Windows Server 2012 R2
  Windows Server 2012 R2
  Windows Server 2016

  Веб-браузер
  Microsoft Internet Explorer 11
  Mozilla Firefox 5.x through 55.x
  Google Chrome 61.x
  Microsoft Edge

  Вимоги до обладнання:
  Intel Pentium Dual-Core або мінімальний еквівалент
  2 ГБ пам'яті (8 ГБ рекомендується)
  8 ГБ вільного місця

  База даних
  Вбудована база даних містить або вибирає з наступних:
  SQL Server 2008, SP4
  SQL Server 2008 R2, SP3
  SQL Server 2012, RTM – SP3
  SQL Server 2014, RTM – SP2
  SQL Server 2016, RTM, SP1

  SEP Hardening підтримує такі операційні системи:
  Windows 7 (64-bit; RTM і SP1)
  Windows Embedded 7 Standard, POSReady, і Enterprise (64-bit)
  Windows 8 (64-bit)
  Windows Embedded 8 Standard (64-bit)
  Windows 8.1 (64-bit), включно з Windows To Go
  Windows 8.1 оновлення Квітень 2014 (64-bit)
  Windows 8.1 оновлення Серпень 2014 (64-bit)
  Windows Embedded 8.1 Pro, Industry Pro, і Industry Enterprise (64-bit)
  Windows 10 (64-bit); Windows 10 November Update (2015) (64-bit)
  Windows 10 Anniversary Update (2016) (64-bit)
  Windows 10 Creators Update (2017) (64-bit)
Країна-виробник
Мова інтерфейсу
 • Російська/Англійська
Продукт
 • Endpoint Protection
Платформа
Кількість користувачів
Тип користувача
Об'єкти захисту
 • Робочі станції
 • Файлові сервери
Країна реєстрації бренда
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Геннадий Редько
  • Продавець: Rozetka

  Покупали по безналичному расчету.
  Почему то до сих пор нет накладных на поставку.

  Переваги:
  Хороший антивирус
  Недоліки:
  Не прислали накладные
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення