Сертифіковане серверне ПЗ забезпечує доступ клієнтам до певних послуг і ресурсів. Цей сервісний компонент обчислювальної системи приймає й обробляє запити користувачів. За допомогою цього софту організовується їхня взаємодія в межах однієї або декількох комп'ютерних мереж із використанням інтернету або каналів передачі даних.

Основні різновиди серверного ПЗ

Серверні службові програми призначені для забезпечення доступу клієнта та для більшості з них — це головна функція. Для іншого різновиду такого софту це завдання може бути другорядною, і він може використовуватися для збору й аналізу даних. Представлене в каталозі ROZETKA серверне ПЗ різниться по типу ліцензії:

  • На користувача. Забезпечує доступ одного клієнта до сервера за допомогою програм одного з провідних розробників компанії Microsoft (Exchange Standart User, SharePoint і Skype for Business), а також PAM Arcon Portal User Perpetual.
  • На сервер (віртуальний або фізичний). Популярні програмні пакети Windows Server 2016 і 2019 року оптимізовані для роботи в хмарних мережах із додатковими рішеннями у сфері інформаційної безпеки.
  • На пристрій. Інноваційна хмарна ОС, призначена для середовищ громадських і приватних мереж, забезпечує підтримку роботи їх інфраструктури й безвідмовне функціонування застосунків.

Серверне програмне забезпечення розроблено для використання в тому числі і комерційними організаціями. Деякі його різновиди можуть застосовуватися в невіртуалізованих середовищах низької щільності, що створюються в невеликих компаніях і організаціях.

Переваги сертифікованого програмного забезпечення

Використання ліцензійних програм для серверів дасть змогу звести до мінімуму ризик відмови систем, втрати та пошкодження даних. Це особливо важливо для освітніх установ, органів влади та місцевого самоврядування в умовах, коли навантаження на мережі постійно зростає. Фірмове ПЗ типу Microsoft Windows Server й аналоги має низку переваг:

  • Високий рівень захищеності від неправомірного втручання в їх роботу сторонніми особами.
  • Гарантії збереження працездатності комп'ютерних систем.
  • Програмне забезпечення постачається українською, англійською і російською мовами, що спрощує його вивчення.

Застосування сертифікованого софту дає змогу уникнути санкцій за порушення авторських прав і законодавства у сфері захисту інтелектуальної власності. На всі види ПЗ надаються електронні ліцензії від компанії розробника.

Критерії вибору ПЗ для серверів

В інтернет-магазині ROZETKA ви можете придбати потрібні вам програми з оплатою за безготівковим розрахунком. Під час вибору серверного ПЗ для комерційної організації або установи освіти враховується таке:

  • тип і терміни дії ліцензії;
  • час на комплектування програмного забезпечення;
  • необхідна кількість ядерних ліцензій.

У вас є можливість вигідно купити програмне забезпечення для сервера за повний розрахунок або в кредит під мінімальні відсотки. Наші фахівці готові надати допомогу у виборі потрібного вам софту й оформленні замовлення на його придбання.

Показати ще 60 товарів