• PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198) - зображення 1
 • PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198) - зображення 2
 • PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198) - зображення 3
 • PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198) - зображення 4
 • PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198) - зображення 5
PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198) - зображення 1

PROMT Standard 9.0 — програма для швидкого перекладу текстів, з можливістю налаштування для керування якістю перекладу. У PROMT Standard 9.0 користувач може самостійно створювати додаткові словники у тих областях, у яких він працює. Тільки для домашнього використання в некомерційних цілях.

 • Гарантія 14 днів

Опис PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198)

Спосіб оплати: тільки безготівковий розрахунок або Visa/MasterCard. Термін постачання: упродовж 2 робочих днів (максимум) після підтвердження оплати.

 • Тип ліцензії: Базова
 • Термін дії ліцензії: Безстрокова
 • Кількість пристроїв: 1 пристрій
 • Тип постачання: Коробкова версія з DVD і ключем активації
 • Платформа: MS Windows
 • Мова інтерфейсу: Багатомовна версія

Із 1 березня 2011 року продукти PROMT Standard 9.0 і PROMT 4U версія 9.0 продають тільки для домашнього використання в некомерційних цілях.

PROMT Standard 9.0 — програма для швидкого перекладу текстів, з можливістю настроювання для керування якістю перекладу. В PROMT Standard 9.0 користувач може самостійно створювати додаткові словники у тих галузях, у яких він працює.

Ми рекомендуємо PROMT Standard 9.0:
* для перекладу повідомлень електронної пошти в Microsoft Outlook 2000-2007
* для перекладу документів у форматах .pdf, .rtf.
* для перекладу повідомлень в ICQ, Skype, QIP, MSN Messenger
* для роботи з текстами спеціалізованої, технічної або галузевої тематики

Основні можливості:


* Переклад текстів
PROMT Standard 9.0 дає змогу швидко перекласти відразу весь текст, не витрачаючи час на пошук слів у словнику. Зручний двовіконний редактор швидко перекладе текст з іноземної мови на українську або навпаки. В одному вікні редактора зображається вихідний текст, в іншому — його переклад. Програма забезпечує базову якість перекладу, що дає змогу швидко зрозуміти сенс тексту, який перекладається, або актуальність отриманої аналітичної інформації. Для чого потрібне це «базове» розуміння? Для економії часу: ви зможете відразу вирішити, наскільки корисна чи цікава Вам перекладена інформація.

* Переклад повідомлень в ICQ, Skype, QIP, MSN Messenger
Невимушено спілкуватися з новим знайомим, що живе на іншій половинці глобуса, неможливо, щохвилини заглядаючи в словник. Щоб спілкування було максимально живим, PROMT Standard 9.0 можна вбудувати в популярні програми для обміну повідомленнями. Програма за лічені секунди перекладе повідомлення з іноземної мови на українську або назад. Ви можете налаштувати різні способи зображення перекладу — у новому вікні або у вікні діалогу, що ведеться. Зверніть увагу: ця функція тепер доступна в 4 найпопулярніших месенджерах (ICQ, Skype, QIP, MSN Messenger), а не тільки в ICQ, як раніше.

* Переклад електронної пошти в Outlook
PROMT Standard 9.0 вбудовується в Microsoft Outlook 2000-2007. Якщо ви ведете листування різними мовами, PROMT Standard 9.0 допоможе вам перекласти отриманий лист безпосередньо у вікні поштової програми. Ви можете налаштувати програму так, щоб листи від обраних адресатів перекладалися автоматично, а також сортування таких листів.

* Переклад PDF-документів
Нова функціональність додана в PROMT Standard 9.0 для зручності користувачів, які часто працюють з PDF-документами. Тепер для перекладу такого документа не потрібно копіювати його текст у текстовий редактор (наприклад, Word): якщо у Вас на комп'ютері встановлений PROMT, в інтерфейсі програм Adobe Reader і Adobe Acrobat Professional з'являється спеціальний плагін (доступ до нього здійснюється з підрозділу Plug-Ins головного меню програм Adobe). На панелі інструментів "PROMT Translator" є три кнопки:

* «Напрям перекладу». Дає змогу вибирати можливі напрями перекладу.
* «Тематика». Дає змогу керувати якістю перекладу, залучаючи тематичні словники в складі програми PROMT.
* «Перекласти виділений текст». У разі її натискання спливає діалогове вікно з перекладом виділеного тексту. Якщо ж натиснути на кнопку, не виділивши тексту, з'явиться повідомлення: «Не виділений текст для перекладу. Виділіть текст у документі та повторіть команду ». Перекласти виділений текст також можна за допомогою нової «гарячої клавіші» Shift + T (не підтримуються в Adobe Acrobat версії 6.0).

Додаткові можливості роблять роботу з програмою максимально комфортною:

* Переклад тексту з буфера обміну
Функція перекладу буфера обміну дає змогу перекладати документи, відкриті в інших програмах, тексти довідкової системи, повідомлення, отримані електронною поштою, імена об'єктів Windows (програм, документів або папок) та ін. — скопійований із будь-якого документа текст буде перекладений у вікні, що спливає.

* Збереження результату перекладу
Отриманий у застосунку «Перекладач-Translator Lite» переклад можна відредагувати та зберегти у файл формату RTF або TXT.

* Нові можливості керування якістю перекладу
PROMT Standard 9.0 забезпечує високу якість перекладу навіть у разі використання базових налаштувань системи. Якщо ж необхідно працювати зі спеціалізованими текстами, нова структура словникових баз програми спрощує процес налаштування системи, необхідний для підвищення якості перекладу. Процес настроювання простий: користувач вибирає тематику, з якою буде працювати, потім — якщо необхідно — додаткові словники (власні або зі складу колекцій PROMT). Також у процесі настроювання можна виконати такі дії:

* Редагувати список зарезервованих слів і препроцесорів, що дають змогу впливати на алгоритми оброблення тексту перед перекладенням;
* Задавати правила перекладу;
* Задавати режим транслітерація незнайомих слів;
* Задавати режим зображення варіантів перекладу;

* Створення власних словників
Користувач може створити в PROMT Standard 9.0 власний словник із лексикою за темами й галузями, з якими найчастіше працює, і приєднати цей словник до процесу перекладу. Власні словники в складі PROMT Standard 9.0 можна поповнювати та редагувати.

Характеристики PROMT Standard 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012198)

Системні вимоги
 • Процесор Pentium 500 МГц або вище;
  256 МБ оперативної пам'яті;
  Монітор і відеоадаптер SVGA або кращої роздільної здатності;
  Пристрій для читання компакт-дисків CD-ROM (для інсталяції);
  Операційна система: Windows XP (SP2 або вище), Vista, 7.
Носій
 • CD
Тип користувача
Тип програми
Версія продукту
Форма постачання
Кількість ліцензій
Платформа
 • MS Windows
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  Деньги на ветер!

  Переваги:
  Нет!!!
  Недоліки:
  Не стоит этих денег!!!
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення