• PROMT Professional 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012228) - зображення 1
PROMT Professional 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012228) - зображення 1
Носій
 • CD
Тип програми
Платформа
 • MS Windows
 • Гарантія 14 днів

Опис PROMT Professional 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012228)

Спосіб оплати: тільки безготівковий розрахунок або Visa/MasterCard. Термін постачання: упродовж 2 робочих днів (максимум) після підтвердження оплати.

 • Тип ліцензії: Базова
 • Термін дії ліцензії: Безстрокова
 • Кількість пристроїв: 1 пристрій
 • Тип постачання: Коробкова версія з DVD і ключем активації
 • Платформа: MS Windows
 • Мова інтерфейсу: Багатомовна версія

PROMT Professional 9.0 — бізнес-рішення з максимальними можливостями для керування якістю перекладу. PROMT Professional 9.0 дає змогу швидко та якісно перекласти документ, сайт або повідомлення, а також створювати й об'єднувати корпоративні бази перекладених текстів, що зручно у роботі з типовими документами — наприклад, угодами або інструкціями.

Ми рекомендуємо PROMT Professional 9.0:

* Для перекладу документів у програмах Microsoft Office 2000-2007 (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) і Adobe (Adobe Acrobat, Adobe Professional)
* Для перекладу web-ресурсів у браузерах Internet Explorer і Mozilla Firefox
* Для перекладу повідомлень в ICQ, Skype, QIP, MSN Messenger
* Для роботи з текстами, що містять спеціалізовану або галузеву лексику та терміни


Основні можливості:


* Можливості лінгвістичного редактора
Лінгвістичний редактор «Перекладач PROMT» — основа PROMT Professional 9.0, що дає змогу зробити переклад будь-якої складності. Завдяки оновленню алгоритмів та істотному розширенню словників (в них додано понад 300000 нових слів) переклад високої якості можна отримати вже під час роботи з базовим комплексом налаштувань системи. Для керування якістю перекладу спеціалізованих текстів PROMT Professional 9.0 має широкі можливості налаштування. Користувач може самостійно керувати тими ресурсами, які необхідні для налаштування перекладу: вибирати тематику, приєднувати словники й бази Translation Memory, що входять до складу тематик основного словника PROMT Professional 9.0 і Колекцій словників PROMT. Створений комплекс налаштувань системи, що забезпечує необхідну користувачеві якість перекладу, можна зберегти як нову тематику, на додаток до вже закладених у систему PROMT Professional 9.0.
* Переклад документів у програмах Microsoft Office 2000-2007 і Adobe
PROMT Professional 9.0 підтримує функції перекладу у популярних офісних програмах: Microsoft Office 2000-2007 (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), Adobe (Adobe Reader, Adobe Acrobat Pro), open-source застосунок OpenOffice.org Writer.

* Робота з термінами та спеціалізованою лексикою
PROMT Professional 9.0 має широкі можливості для роботи з технічними та вузькоспеціальними текстами. Точність перекладу термінології забезпечується широкими можливостями налаштування системи для роботи з вибраною користувачем тематикою:

* використання власних словників системи
* приєднання додаткових словників — створених користувачем або тих, що входять до складу Колекцій словників PROMT
* створення й приєднання баз Translation Memory для перекладу типових документів і термінів відповідно до корпоративних стандартів
* автоматизація вилучення і перекладу термінів з допомогою застосунка «Менеджер термінології LITE»

* Переклад повідомлень в ICQ, Skype, QIP, MSN Messenger
Невимушено спілкуватися з новим знайомим, що живе на іншій половинці глобуса, неможливо, щохвилини заглядаючи в словник. Щоб спілкування було максимально живим, PROMT Professional 9.0 можна вбудувати в популярні програми для обміну повідомленнями. Програма за лічені секунди перекладе повідомлення з іноземної мови на українську або назад. Ви можете налаштувати різні способи зображення перекладу — у новому вікні або у вікні діалогу, що ведеться. Зверніть увагу: ця функція тепер доступна в 4 найпопулярніших месенджерах (ICQ, Skype, QIP, MSN Messenger), а не тільки в ICQ, як раніше.

* Переклад сайтів в Internet Explorer, Mozilla Firefox
Хочете читати закордонні новини у власному перекладі? Часто шукаєте тексти світових музичних хітів? Намагаєтеся вгадати, що зараз обговорюють на форумі вболівальники улюбленого закордонного спортивного клубу? Готуєтеся до шопінгу за кордоном? PROMT Professional 9.0 допоможе завжди, коли потрібно, щоб закордонний сайт «заговорив» по-українськи. Функція перекладу вбудовується в популярні браузери Internet Explorer, Mozilla Firefox. Один клік — і сайт повністю перекладений потрібною мовою зі збереженням форматування й посилань.

* Створення бази зроблених перекладів (Translation Memory)
Перекладені тексти можна зберегти в базі перекладів (Translation Memory), щоб надалі не перекладати їх заново. Це особливо актуально для типових документів, що містять повторювану інформацію (контракти, технічна та юридична документація, інструкції тощо).

* Ваш особистий розділ My PROMT
Особистий кабінет для доступу до користувацьких ресурсів і сервісів системи PROMT Professional 9.0 доступний після активації встановленої у Вас програми PROMT. У цьому розділі ви можете:

* Отримати доступ до додаткових навчальних матеріалів із роботи з програмою PROMT Professional 9.0
* Отримувати інформацію про оновлення програми PROMT Professional 9.0 і словників PROMT
* Брати участь в опитуваннях і дослідженнях, важливих для подальшого розвитку програм PROMT
* Звертатися до служби підтримки користувачів для допомоги в роботі зі встановленою у Вас програмою.
* My PROMT — «наймолодший» елемент систем PROMT, але ми впевнені, що в нього велике майбутнє. Про плани щодо подальшого розвитку цього сервісу та всього сімейства програм PROMT ви також зможете дізнатися в My PROMT (дивіться розділ «Нове в системах PROMT).

Характеристики PROMT Professional 9.0 а-р-а, Коробкова версія (4606892012228)

Системні вимоги
 • Процесор Pentium 500 МГц або вище;
  256 МБ оперативної пам'яті;
  Монітор і відеоадаптер SVGA або кращої роздільної здатності;
  Пристрій для читання компакт-дисків CD-ROM (для інсталяції);
  Операційна система: Windows XP (SP2 або вище), Vista, 7.
Носій
 • CD
Тип користувача
Тип програми
Версія продукту
Форма постачання
Кількість ліцензій
Платформа
 • MS Windows
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Роман Крамарь
  • Продавець: Rozetka

  товар стоит своих денег и его преобрести заходел не задумываясь долго.всем советую

  Переваги:
  супер
  Недоліки:
  нету
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення