Parallels Desktop 16 для Mac (Електронна версія - підписка на 1 рік)(PD16-RL1-1Y-CIS )

1 відгук

Код:  55399584

 • Parallels Desktop 16 для Mac (Електронна версія - підписка на 1 рік)(PD16-RL1-1Y-CIS ) - зображення 1
Топ продажів
Parallels Desktop 16 для Mac (Електронна версія - підписка на 1 рік)(PD16-RL1-1Y-CIS ) - зображення 1

Parallels Desktop для Mac - це найшвидше, найпростіше та найефективніше рішення для запуску програм Windows на Mac без перезавантаження. Спеціально для розробників, тестувальників і досвідчених користувачів, яким потрібна максимальна продуктивність для запуску на комп'ютерах Mac непідтримуваних програм.
УВАГА! У комплекті тільки ключ для активації! Тип оплати: лише безготівковий розрахунок або Visa/MasterCard

Опис Parallels Desktop 16 для Mac (Електронна версія - підписка на 1 рік)(PD16-RL1-1Y-CIS )

Зверніть увагу! Поставка: на email. Доставка ключа з інструкцією в електронному вигляді становить 7-10 робочих днів після зарахування грошових коштів та отримання даних. Ключ продукту обміну та поверненню НЕ підлягає!


УВАГА! Не містить інсталяційний диск. Операційні системи для віртуальних машин, як-от Windows, Linux і Solaris, що не входять до комплекту постачання!

 • Вид оплати: лише безготівковий розрахунок або Visa/MasterCard!
 • Тип ліцензії: Продовження/Базова для початкового встановлення
 • Термін дії ліцензії: 1 рік
 • Кількість пристроїв: 1
 • Тип постачання: на email.
 • Термін постачання: Поставка в електронному вигляді здійснюється протягом 7-10 робочих днів після підтвердження оплати.
 • Платформа: macOS
 • Мова інтерфейсу: російська, англійська

Parallels Desktop 16 для Mac — швидке, просте і ефективне рішення для запуску додатків Windows на Mac без перезавантаження. Почніть роботу миттєво.

 • Ви можете переносити файли, додатки, закладки браузера та інші дані з Windows на Mac без зайвих зусиль.
 • Перемикайтеся між додатками для Mac і Windows, запускайте додатки Windows з Dock-панелі Mac і використовуйте звичні для Mac жести в додатках Windows.
 • Крім того, ви можете використовувати в Windows панель Touch Bar, а також копіювати або перетягувати дані між Windows і Mac.
 • Завдяки високій продуктивності ви можете запускати як типові програми Windows, наприклад Internet Explorer, Microsoft Office або Visio, так і ресурсомісткі рішення (Microsoft Visual Studio або Adobe Photoshop) без зниження швидкодії. Використовуйте інтерфейс macOS або робочий стіл Windows.
 • Економте час і місце на диску завдяки загальному доступу до файлів і папок Mac з додатків Windows.
 • Parallels Desktop 16 підтримує macOS Catalina, macOS Mojave, macOS High Sierra і інші операційні системи, в тому числі Windows 10, Ubuntu і інші дистрибутиви Linux, а також більш ранні версії Windows. Просто виберіть в помічника зі встановлення основної варіант використання, і Parallels Desktop оптимізує вашу роботу.
 • Режим поїздки дозволяє продовжувати час роботи від батареї. Більше 30 інструментів для спрощення виконання повсякденних завдань в ОС Mac і Windows: очищуйте диска, захищайте конфіденційні файли, робіть знімки екрану або завантажуйте відео в 1 клік. Parallels Desktop для Mac — вибір більшості користувачів Мас уже більше 14 років.

Характеристики Parallels Desktop 16 для Mac (Електронна версія - підписка на 1 рік)(PD16-RL1-1Y-CIS )

Країна-виробник
Форма постачання
Операційна система
Термін дії ліцензії
Кількість пристроїв
Системні вимоги
 • Апаратні вимоги
  Комп'ютер Mac з процесором Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Intel Core M або Xeon (процесори Core Solo і Core Duo більше не підтримуються)
  Мінімум 2 ГБ пам'яті (для встановлення Windows 7 у віртуальній машині або якщо вашою основною ОС є Lion, рекомендується 4 ГБ)
  Приблизно 850 МБ дискового простору на завантажувальному диску (Macintosh HD) для встановлення Parallels Desktop
  Приблизно 15 ГБ вільного місця для кожної віртуальної машини

  Програмні вимоги
  Macos Sierra 10,12 або більш пізня версія
  OS X El Capitan 10.11.5 або новішої версії
  OS X Yosemite 10.10.5 або більш пізньої версії

  Гостьові ОС 32/64-розрядні
  Windows 10
  Windows 8.1
  Windows 8
  Windows Server 2012 R2, SP0

  Готовність до розгортання нової ОС
  Готове до розгортання macOS Mojave, включно з темним режимом

  Примітка! Для активації програми, встановлення оновлень і роботи деяких функцій необхідно інтернет-під'єднання. Операційні системи для віртуальних машин, такі як Windows, Linux і Solaris, що не входять до комплекту постачання.
Країна реєстрації бренда
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Роман Сергеевич
  • Продавець: Rozetka

  4 дня назад сделал заказ. Прислали форму где нужно заполнить контактные данные (для лицензии). Позвонил в поддержку розетки, сказали, что они эти данные отправляют вначале поставщику. Потом поставщик в конверте по почте присылает лицензию на розетку, и только потом розетка оправляет по почте этот конверт мне. Бог знает сколько будет эта лицензия слаться от поставщика. Так что нужно запастись терпением. Думаю в лучшем случаи на все про все уйдет 2 недели. Учитывайте это обязательно, если хотите сделать заказ. Я хотел сделать подарок человеку на новый год. Новый год завтра. Более того нужно на розетку отправлять адрес прописки, ФИО, телефон и мыло. Все это нужно для лицензии. Я просто на это все плюнул, купил другу лицензию в другом месте, а на эту написал свои контактные данные. И повторюсь, я очень сомневаюсь что я получу ее даже в течении недели

  Переваги:
  Дешевле чем на официальном сайте
  Недоліки:
  Нужно очень долго ждать.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення