Офісний додаток Microsoft Project Online Professional Open ShrdSvr Single-Russian SubsVL OPEN NL Annual Qualified (7NS-00003)

Код:  13705596

Project Online Professional — систематизуйте й упорядковуйте проекти, ресурси та робочі групи. Легко й ефективно складайте плани проектів, відстежуйте їхній стан і використовуйте інструменти віддаленої спільної роботи.
Мінімальне замовлення: 1 ліцензія.
Термін комплектації (днів): до 30
Вигляд оплати: тільки безготівковий розрахунок

 • Кількість пристроїв - 1 ПК
 • 1 ТБ у сховищі OneDrive
 • Оновлення
 • Надійний продавець продукції Microsoft в Україні

Опис Офісний додаток Microsoft Project Online Professional Open ShrdSvr Single-Russian SubsVL OPEN NL Annual Qualified (7NS-00003)

 • Мінімальне замовлення: 1 ліцензія
 • Термін комплектації (днів): до 30
 • Спосіб оплати: тільки безготівковий розрахунок
 • Форма постачання: ліцензія (OLP)
 • Тип ліцензії: щорічний платіж Open License за повну ліцензію для Комерційної організації
 • Тип продукту: ліцензія на 1 користувача, для комерційних організацій
 • Платформа: 32/64-біти
 • Термін дії ліцензії: 1 рік

Project Online Professional — систематизуйте й упорядковуйте проекти, ресурси та робочі групи. Легко й ефективно складайте плани проектів, відстежуйте їхній стан і використовуйте інструменти віддаленої спільної роботи.

Систематизуйте та відстежуйте свої проекти, ресурси та робочі групи

Складайте ефективні плани
Знайомі автоматизовані засоби планування допомагають позбутися неефективних рішень і скоротити час навчання. З кількома часовими шкалами вам буде простіше візуалізувати складні розклади.

Приймайте правильні рішення
Вбудовані звіти допомагають учасникам проектів візуалізувати дані, отримувати корисну інформацію про проекти та приймати більш усвідомлені рішення.

Організуйте ефективну спільну роботу
Тісна інтеграція з інструментами для взаємодії, як-от Skype для бізнесу і Yammer, сприяє командній роботі та в кінцевому підсумку дає змогу домагатися найкращих результатів з проектів.

Легко керуйте ресурсами
Інструменти для керування ресурсами допомагають формувати проектні групи, запрошувати потрібні ресурси та складати більш ефективні графіки.

Можливості:

Розумна система регулювання

Швидкий запуск
Екран "Початок роботи" допоможе вам познайомитися з основними можливостями, як-от зв'язування завдань і створення часових шкал, і швидко розпочати роботу.

Найкращі шаблони
Безліч вбудованих шаблонів у клієнті Project і на сайті Office. com забезпечать вам доступ до найкращих у своєму класі планів проектів.

Інтуїтивний пошук
Панель пошуку помічника, яка є в більшості продуктів Office, дає змогу швидко знаходити корисні функції в Project й у такий спосіб підвищує ефективність роботи.

Функціональні засоби планування

Знайомі діаграми
Клієнт Project для професійних керівників проектів містить знайомі інструменти, як-от діаграми Ганта. Ви можете з легкістю створювати графіки без попереднього навчання.

Інтелектуальна автоматизація
Автоматизовані функції допомагають вам позбутися неефективних рішень. Дати початку та завершення підставляються з урахуванням залежностей, а інспектор завдань дає змогу знаходити найбільш ефективні завдання й поєднання ресурсів.

Набори часових шкал
Вбудовані часові шкали допомагають візуалізувати складні графіки та відстежувати загальний хід і окремі аспекти проектів. Знайомі засоби Office, як-от PowerPoint, дають змогу вам легко надавати доступ до шкал іншим користувачам.

Інтуїтивно зрозумілі базові показники
Базові показники допомагають особам, які приймають рішення, відстежувати та порівнювати хід виконання проекту з його вихідним планом.

Оптимізоване керування завданнями

Наочні зв'язки
Виділення послідовностей завдань на діаграмі Ганта допомагає виявляти залежності між ними та визначати, які з них найбільш важливі для успішного виконання проекту.

Планування "що якщо"
Встановлюючи для завдань стан "Неактивно", ви можете проаналізувати сценарії "що якщо" для пошуку оптимальної конфігурації без повторного створення всього плану проекту.

Синхронізовані списки завдань
Завдяки синхронізації списків завдань усі зміни, які учасники робочих груп вносять у свої завдання в SharePoint, показуються в клієнті Project.

Керування ресурсами

Оптимізовані ресурси
Функція задіяння ресурсів Значок підказки дає змогу керівникам проектів відправляти формальні запити на використання певних ресурсів. Візуальний оптимізатор ресурсів допомагає виявляти й усувати потенційні проблеми, які можуть призвести до відхилення від розкладу.

Інтегровані інструменти для спільної роботи

Skype для бізнесу
Інтегровані засоби для спільної роботи, як-от Skype для бізнесу, дають змогу легко взаємодіяти з допомогою голосового зв'язку, відеоконференцій і чату безпосередньо з Project, не перемикаючись між застосунками.

Приєднані застосунки
Ви можете легко копіювати інформацію з Project і вставляти її в знайомі застосунки Office, як-от PowerPoint і Word, а в службі OneDrive для бізнесу зручно зберігати пов'язані з проектами об'єкти.

Робочі зони для спільної роботи
Ви можете створити спеціальний сайт проекту для обміну інформацією (оновленнями статусу, бесідами та розкладами), щоб усі учасники вашої команди були в курсі того, що відбувається.

Оптимізація прийняття рішень

Звіти з проектів
Функціональні вбудовані звіти, як-от "Вироблення" або "Огляд ресурсів", допоможуть вам аналізувати дані, доносити інформацію до зацікавлених осіб і досягати поставлених цілей.

Магазин Office

Надбудови Office
У новому магазині Office пропонуються надбудови для Office, які розширюють функціональні можливості Project і допомагають вирішувати унікальні завдання, пов'язані з проектами та роботою компанії.

Спрощене ІТ-обслуговування

Технологія "натисни та працюй"
Технологія потокового передавання дає змогу швидко встановлювати клієнт Project через Інтернет, у внутрішніх мережах, через локальні файлові системи та з зовнішніх носіїв.

Постійне оновлення служб
Як і всі рішення Office 365, клієнт Project оновлюється автоматично, тому у вас завжди будуть останні версії всіх інструментів і функцій і ви зможете знизити навантаження на службу ІТ.

Можливість встановлення декількох екземплярів
Кожен учасник робочої групи зможе встановити клієнт Project на п'ять ПК, що забезпечує постійний доступ до планів проектів.

Підтримання декількох клієнтів
Кілька примірників служби можуть працювати ізольовано та незалежно один від одного. Наприклад, ви можете виділити в окремі сегменти службу ІТ і проектний офіс, і для кожного з них діятиме власний набір параметрів.

Надійне обслуговування
Система КВП від Майкрософт надається з гарантією працездатності на 99,9%. Крім того, у ній реалізовані найкращі у своєму класі функції резервного копіювання даних і післяаварійного відновлення, а центри даних забезпечують глобальну надмірність.

Відповідність світовим стандартам
Система КВП від Майкрософт відповідає різним галузевим стандартам, включно з ISO 27001, типовими статтями ЄС, угодою з діловими партнерами відповідно до закону HIPAA і FISMA.

Синхронізація з Active Directory
Розширена синхронізація з Active Directory дає змогу вам швидко та надійно додавати ресурси, у такий спосіб скорочуючи час на вирішення адміністративних завдань.

Цілодобове підтримання
Завдяки цілодобовому підтриманню з ІТ-питань від Майкрософт система Project допомагає вам забезпечити безперервність бізнес-процесів і вивільнити ІТ-ресурси на реалізацію стратегічних ініціатив.

Підтримання програмування
Ваші фахівці ІТ зможуть скористатися надійною програмною архітектурою, а також пакетом SDK, що входить до комплекту, для розширення функціональних можливостей.

Порівняльна таблиця:
microsoft_7ns_00003_review_images_961784357. jpg

Характеристики Офісний додаток Microsoft Project Online Professional Open ShrdSvr Single-Russian SubsVL OPEN NL Annual Qualified (7NS-00003)

Країна-виробник
Продукти
Кількість користувачів
 • 1 ПК
Носій
 • (бездисковий ліцензійний комплект)
Платформа
Кількість користувачів
 • 1 ПК
Мова інтерфейсу
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення