Hetman Word Recovery для відновлення доступу до документів Microsoft Word, OpenOffice і Adobe PDF Офісна версія для 1 ПК на 1 рік (UA-HWR2.1-OE)

Код:  7084024

 • Hetman Word Recovery для відновлення доступу до документів Microsoft Word, OpenOffice і Adobe PDF Офісна версія для 1 ПК на 1 рік (UA-HWR2.1-OE) - зображення 1
Hetman Word Recovery для відновлення доступу до документів Microsoft Word, OpenOffice і Adobe PDF Офісна версія для 1 ПК на 1 рік (UA-HWR2.1-OE) - зображення 1

Hetman Word Recovery - программа восстанавливает документы популярных пакетов Microsoft Office, Open Office, а также файлы Adobe PDF, текстовые файлы настроек и т.д. Hetman Word Recovery возвращает файлы с любых носителей информации c файловой системой FAT и NTFS.

Интерфейс программы выполнен в качестве пошагового мастера. Найти и восстановить удаленные документы так же просто, как установить программу.

Опис Hetman Word Recovery для відновлення доступу до документів Microsoft Word, OpenOffice і Adobe PDF Офісна версія для 1 ПК на 1 рік (UA-HWR2.1-OE)

Зверніть увагу! До комплекту постачання входять: файл у форматі PDF, який містить ключ для активації.

Інструкція для активації:
1. Завантажте дистрибутив за посиланням https://hetmanrecovery.com/download/no_reg_name/hetman_word_recovery.exe
2. Інсталюйте програму
3. Введіть код активації із сертифіката

Тип ліцензії: Базова (перше придбання). Офісна версія необхідна для використання програм в офісі для потреб компанії.
Термін дії ліцензії: 1 рік
Кількість пристроїв: 1 пристрій
Тип постачання: файл у форматі PDF, який містить ключ для активації
Платформа: MS Windows
Мова інтерфейсу: Українська, Англійська, Російська

Hetman Word Recovery призначений для відновлення доступу до документів у форматах Microsoft Word, OpenOffice та Adobe PDF. Програма відновлює файли з відформатованих, недоступних і пошкоджених носіїв. Підтримується відновлення з дисків з видаленими логічними розділами, а також з дисків, які були заново розбиті на розділи. Завдяки алгоритмам низькорівневого доступу до диска, завдяки програмі можна відновлювати дані зокрема і з фізично зношених накопичувачів з великою кількістю секторів, що не читаються

За всієї технічної складності алгоритмів відновлення, використаних в Hetman Word Recovery, скористатися програмою зможе кожен. Hetman Word Recovery керується за допомогою покрокового майстра, що дає змогу розбити процес відновлення на кілька простих кроків. Від користувача потрібно тільки вибрати тип роботи — швидкий або детальний аналіз, і зазначити пристрій, з якого буде відбуватися відновлення.

Після завершення сканування програма виведе список доступних для відновлення документів. Будь-який документ зі списку можна переглянути за допомогою вбудованої утиліти перегляду.

На відміну від інших подібних програм, Hetman Word Recovery гарантує успішне відновлення документів, зображених у списку. Стовідсоткова гарантія відновлення стала можливою завдяки інноваційному алгоритму попередньої перевірки знайдених документів на цілісність. Файли, які не пройшли перевірки, до списку не додаються. Важливим наслідком такої організації процесу відновлення є те, що список доступних для відновлення документів не захаращується явно невідновними, "битими" файлами.

В Hetman Word Recovery вбудований спеціальний режим роботи з накопичувачами в критичному стані. Диски із сильним зносом, збоями електроніки та механічними ушкодженнями зчитуються цілком єдиною операцією читання. Цей режим мінімізує пересування головок і створює віртуальну копію накопичувача.

Характеристики Hetman Word Recovery для відновлення доступу до документів Microsoft Word, OpenOffice і Adobe PDF Офісна версія для 1 ПК на 1 рік (UA-HWR2.1-OE)

Країна-виробник
Форма постачання
Операційна система
Кількість пристроїв
Системні вимоги
 • Мінімальні системні вимоги:
  • Intel-сумісна платформа під Microsoft Windows 10/8/7/2008 Server/Vista/XP/2003/2000/NT
  • 64 МБ ОЗП
  • Достатній дисковий простір для відновлення файлів
  • Права адміністратора системи
Країна реєстрації бренда
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення