Антивірус ESET Internet Security (4 ПК) ліцензія на 12 місяців Базова/на 20 місяців Продовження (електронний ключ у конверті)

1 відгук

Код:  45541008

 • Антивірус ESET Internet Security (4 ПК) ліцензія на 12 місяців Базова/на 20 місяців Продовження (електронний ключ у конверті) - зображення 1
Антивірус ESET Internet Security (4 ПК) ліцензія на 12 місяців Базова/на 20 місяців Продовження (електронний ключ у конверті) - зображення 1

Увага! Тип оплати: Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, Безготівковим розрахунком!
ESET Internet Security всебічний захист для користувачів Інтернету, що поєднує в собі точність виявлення, швидкість і зручність використання.

Характеристики Антивірус ESET Internet Security (4 ПК) ліцензія на 12 місяців Базова/на 20 місяців Продовження (електронний ключ у конверті)

Системні вимоги
 • Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista і Microsoft Windows Home Server 2011
  Необхідне під'єднання до Інтернет-мережі
Країна-виробник
Мова інтерфейсу
 • Російська, Українська, Англійська
Продукт
 • Internet Security
Платформа
Кількість користувачів
Об'єкти захисту
 • Персональні комп'ютери
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Ярослав Александрович
  • Продавець: Rozetka

  Антивірусом користуюсь вже давно. Для мене - дуже зручний антивірус, зрозуміле меню налаштувань, ігровий режим, в якому не спливатимуть повідомлення (у повноекранних режимах, стосується і перегляду кіно), ресурсів споживає небагато. Раніше думав, чому в мене на роботі іноді підторможує комп в інтернеті, потім зайшов з дому на один з поважних сайтів, який перегладаю і на роботі - антивірус виявив скрипт-майнер. На жаль (а може, й на користь), як і більшість антивірусів, вважає торрент-програми, навіть з офіційних сайтів, потенційно небезпечними і пропонує (якщо включений режим контролю потенційно небезпечних програм) не скачувати та не встановлювати. Сповіщує (якщо вказати в налаштуваннях) про наявність оновлень для Віндоуз. В мене особисто помилкового зарахування файлів зараженими не було. Чи були пропущені віруси - покаже час, але спроби мережевого несанкціонованого доступу до ресурсів ПК антивірус вже блокував. Ціна доволі висока, тому беру одразу на кілька машин - так суттєво дешевше. Потім за таку саму ціну можно подовжити користування антивірусом майже на вдвічі більший термін. В конверті при покупці - папірець з необхідною інформацією та ключем, схожий на ксерокопію, але все працює.

  Переваги:
  Невисоке навантаження на системні ресурси, модулі контролю мережевих загроз, гнучке налаштування
  Недоліки:
  Ціна. Ключ можна було б надрукувати якісніше.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення