CorelDRAW Graphics Suite 2020 RU/EN/TR версія на 1 ПК (електронний ключ) (ESDCDGS2020ROW)

Код:  261175096

CorelDRAW Graphics Suite 2020 допоможе вам подолати будь-які бар'єри на шляху до функціональної креативності! У пакеті представлені професійні інструменти для редагування фотографій, розроблення векторної графіки, макетування сторінок і роботи з текстом — словом, все потрібне для створення та реалізації дизайн-проєктів практично на будь-якому пристрої.

Опис CorelDRAW Graphics Suite 2020 RU/EN/TR версія на 1 ПК (електронний ключ) (ESDCDGS2020ROW)

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу!
До комплекту постачання входять: файл у форматі PDF, який містить у собі серійний номер і посилання на завантаження дистрибутиву з ресурсу Corel у друкованому вигляді в конверті або фірмовій упаковці. Посилання для встановлення й активації коду зазначене у файлі PDF.

Ліцензія на програмний продукт є іменною. Це означає, що під час розміщення замовлення Вам необхідно надати дані (* обов'язкові дані про клієнта: End User Name (eng.). Дані необхідно надати АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!!!

 • Тип ліцензії: Базова (первинне придбання)
 • Термін дії ліцензії: Безстрокова
 • Кількість пристроїв: 1 пристрій
 • Тип постачання: ESD — електронний ключ; Серійний номер і посилання на завантаження дистрибутиву з ресурсу Corel
 • Термін постачання: до 4 днів
 • Платформа: MS Windows
 • Мова інтерфейсу: Російська, Англійська, Турецька

Найвищий рівень продуктивності та безмежні творчі можливості
Від чудових творів мистецтва та приголомшливої вебграфіки до прекрасних матеріалів для друку — наші інструменти допоможуть вам виявити ваше унікальне творче бачення й досягти результатів, якими можна пишатися.

Революційні інструменти для спільної роботи над проєктами
Підтримуйте постійний зв'язок із колегами та замовниками! Дизайн-концепт можна опублікувати в хмарі, а потім через CorelDRAW.app запросити зацікавлені сторони додавати коментарі та анотації безпосередньо в єдиний файл CorelDRAW. Тепер усі коментарі та анотації публікуються в єдиному робочому файлі, що дає змогу швидко й без зусиль знаходити та застосовувати потрібні зміни.

Передові інструменти типографіки
Передові технології та вдосконалені інструменти допоможуть вам зробити будь-який шрифт окрасою програми.

 • Підтримання змінних шрифтів дає змогу тонко настроювати текст в інтерактивному режимі.
 • Нові нумеровані списки, а також удосконалення у сфері маркованих списків дають змогу швидко й без зусиль виконувати завдання з форматування текстових параграфів.
 • Під час перемикання між вебформатом і робочим столом текстовий робочий процес вирізняється стабільністю й комфортом.

Зверніть увагу: змінні шрифти не підтримуються на Windows 7 і Windows 8.1.

Якісно новий рівень трасування
Новий модуль PowerTRACE, що працює за підтримання ШІ, виводить якість результатів трасування растрових зображень у векторну графіку на новий рівень. До ваших послуг ультрасучасні засоби оптимізації, що підвищують якість растрових зображень безпосередньо в процесі трасування.

Реалізовані на базі ШІ функції обробляння зображень
Представлені в пакеті функції, що працюють на основі моделей машинного навчання, істотно прискорюють робочий процес і розширюють можливості проєктування.

 • Технології ШІ дають змогу збільшувати зображення без зниження рівня деталізації.
 • У пакеті представлені засоби усунення шумів у зображеннях JPEG з високим рівнем стиснення.
 • Ефекти, що функціонують за підтримання моделей машинного навчання, застосовні як до растрових зображень, так і до векторної графіки.
 • Новий інструмент інтелектуального виділення підвищує рівень швидкості та точності роботи під час створення масок.

Відчутне зростання продуктивності
Швидкість відгуку застосунків пакета, що істотно зросла, дає можливість користувачам працювати ще ефективніше та досягати якісніших результатів. Порівнюючи з попередньою версією пакета, швидкість виконання багатьох складних операцій була підвищена до 10 разів! Оптимізація робочих параметрів програми дає змогу перейти від створення вихідної концепції до повної реалізації проєкту за рекордні терміни.

Завдяки вам наш продукт і далі вдосконалюється
Завдяки цінним рекомендаціям наших користувачів у CorelDRAW були вдосконалені ефекти тіні, функції пошуку та заміни, вирівнювання й розподілу та ін. Найпопулярніші функції Corel PHOTO-PAINT — маски, ефекти, лінзи, функція заміни кольору та ін. — також були покращені.

Професійні дизайн-інструменти, які завжди під рукою
Векторна графіка
За допомогою представлених у CorelDRAW потужних інструментів для створення векторної графіки ви зможете перетворити найпростіші форми та лінії на складні та багатогранні витвори мистецтва. Універсальні форми та інструменти малювання допоможуть накреслити різноманітні криві, а інструменти контуру, оболонки, перетікання й заливання сітки дадуть змогу додати креативні ефекти до векторних зображень.

Макетування сторінок
У пакеті представлене все необхідне для створення брошур, багатосторінкових документів та інших матеріалів. Інструмент «Шаблоновий текст» можна використовувати для моделювання макета сторінки й отримання уявлення про те, як буде мати вигляд сторінка з текстом.

Типографія
Прекрасні результати під час роботи з текстом гарантовані! Повністю укомплектований набір друкарських засобів дає змогу додавати ефекти тінь-блоків і контурів, розміщувати текст уздовж шляху та ін. Крім того, підтримання змінних шрифтів дає змогу тонко настроювати текст в інтерактивному режимі.

Керування шрифтами
Інтуїтивний Corel Font Manager дає змогу керувати бібліотекою шрифтів і виконувати завдання систематизації, а також передбачає можливість використання шрифтів без потреби їхнього встановлення на комп'ютері. Мережеве сховище дає змогу прискорити роботу зі шрифтами.

Фоторедагування
Corel PHOTO-PAINT містить потужні, що ґрунтуються на принципі роботи із шарами, інструменти редагування, ретушування та художнього доопрацювання зображень, за допомогою яких можна без зусиль настроювати колір і тон, усувати дефекти, коригувати перспективу тощо. Скористайтеся AfterShot 3 HDR для створення чудових HDR-світлин на основі зображень у форматі RAW.

Кольори, заливання та прозорості
За допомогою зразків кольору можна легко застосовувати кольори до заливання й абрису, а гармонії кольорів дають змогу генерувати колірні схеми. Також представлені засоби настроювання прозорості об'єкта та заповнення об'єкта візерунками, градієнтами, заливаннями сітки та ін.

Недеструктивне редагування
Представлені в CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT нові недеструктивні ефекти й такі інструменти, як «Додати перспективу», «Тінь блока», «Динаміка» й «Симетрія» забезпечують комфортні умови роботи та дають змогу не турбуватися за збереження вихідних об'єктів і зображень.

Стилі та набори стилів
Вікно настроювання «Стилі об'єктів» полегшує застосування стилів і наборів стилів для швидкого й однакового форматування цілих документів і множинних об'єктів, а також спрощує процес створення декількох варіантів одного дизайну.

Неперевершений рівень контролю під час роботи з об'єктами
Візьміть під контроль кожен елемент вашого документа! Практичне вікно настроювання «Об'єкти» дає змогу шукати, приховувати, показувати й перейменовувати об'єкти, а також змінювати їх порядок у стеку. Вікно настроювання «Властивості об'єкта» можна використовувати для форматування й керування такими атрибутами об'єкта, як заливання.

Налаштування робочого простору
У пакеті представлені можливості адаптації дизайн-середовища відповідно до особливостей вашого робочого процесу, а також функція прямого імпорту робочих просторів CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT, створених у попередніх версіях. Крім того, продукт містить кілька готових робочих просторів, які допоможуть вам правильно організувати галузеві інструменти та розмістити їх у межах легкої досяжності.

Дизайн для друку та інтернету
Представлені в пакеті інструменти виведення й публікації готових матеріалів гарантують незмінно якісний результат.

 • Контроль за відповідністю колірних параметрів на різних носіях гарантує точне передання кольору.
 • Колекція пресетів та інструментів для роботи з графікою допоможе вам у створенні захопливого вебконтенту.

Розширене підтримання форматів файлів
Підтримання більш ніж 100 графічних форматів, форматів зображень, а також форматів для публікації даних дає змогу легко виконувати завдання імпорту та експорту проєктних активів відповідно до заданих специфікацій і з огляду на отримані від замовників файли.

Перо
На додаток до підтримання планшетів і пристроїв Wacom у програмі представлені можливості роботи з пір'яними планшетами Windows Real-Time Stylus (наприклад, Microsoft Surface). Цей інструмент уведення дає змогу підвищити ефективність робочого процесу.

Сенсорні функції
Швидко змінюйте ваш дизайн безпосередньо на пристроях із сенсорним або перовим введенням. Сенсорний робочий простір «Дотик» оптимізує інтерфейс користувача, максимально збільшує вікно малювання і показує тільки необхідні інструменти та команди. Крім того, масштабування й панорамування тепер виконується одним жестом.

Колесо керування
Скористайтеся розширеним підтриманням Microsoft Surface Dial та інших пристроїв, обладнаних круговим маніпулятором. Використання сенсорного екрана та колеса керування являє собою альтернативний формат роботи в CorelDRAW. Відсуньте клавіатуру в сторону та поекспериментуйте з контекстним інтерфейсом користувача в екранному форматі.

Освоєння CorelDRAW
Освойте основи роботи з CorelDRAW за рекордні терміни
Ціла бібліотека практичних навчальних ресурсів дасть змогу вам швидко та з упевненістю братися до створення ваших проєктів.

Характеристики CorelDRAW Graphics Suite 2020 RU/EN/TR версія на 1 ПК (електронний ключ) (ESDCDGS2020ROW)

Країна-виробник
Системні вимоги
 • Windows 10, Windows 8.1 або Windows 7 (64- або 32-бітні версії) з останніми пакетами оновлення
  Intel Core i3/5/7/9 або AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
  Сумісна з OpenCL 1.2 відеокарта (рекомендується)
  4 ГБ оперативної пам'яті
  4 ГБ вільного місця на жорсткому диску
  Миша, планшет або мультисенсорний монітор
  Роздільна здатність монітора 1280 x 720 зі 100% (96 т/д)
  Microsoft Internet Explorer 11 або вище
  Microsoft.NET Framework 4.7.2
  Опціонний DVD-привод (для встановлення коробкової версії). Для встановлення з DVD потрібне завантаження обсягом до 900 МБ
  Вебпід'єднання потрібне для активації CorelDRAW Graphics Suite і доступу до онлайн-контенту, а також до деяких функцій і компонентів, які входять до складу ПЗ
Мова інтерфейсу
 • Російська, Англійська, Турецька
Тип програми
Платформа
Термін дії ліцензії
Форма поставки
Кількість користувачів
Продукт
 • CorelDRAW Graphics Suite
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення