В епоху інтернету комп'ютер вимагає додаткового захисту від вірусних атак, для цього можна встановити Касперський антивірус — програму, розроблену в однойменній лабораторії. Пробні версії можна завантажити безплатно. Але вони вирізняються мізерним функціоналом і обмеженим терміном дії. Ліцензійний продукт із передплатою забезпечить надійний захист без обмежень за часом. Для продовження необхідно вводити код. Функціональні можливості такого ресурсу більші.

Софт захистить комп'ютер від вірусів, хробаків, троянських і шпигунських програм. Він перевіряє поштові повідомлення, інтернет-трафік і файли в автономному режимі. Ресурс створює мінімальне навантаження на системні ресурси.

Різновиди антивірусів Касперського

Лабораторія розробляє велику кількість продуктів:

  • Antivirus;
  • Internet Security;
  • Safe Kids;
  • Total Security.

Компанія випускає софт під будь-які цілі:

Лабораторія Касперського не обмежується розробленням утиліт для домашніх комп'ютерів. Вона також випускає ресурси для мобільних пристроїв, робочих станцій і серверів. Софт для ПК оптимізований під усі операційні системи — Windows, Linux, MacOS. Програми для смартфонів і планшетів підтримують Android і iOS. Отже, утиліту можна добрати під будь-які цілі й апарати. ПЗ можна встановити навіть на заражений пристрій і відразу ж очистити систему від шкідливих файлів.

Особливості вибору програмного забезпечення

Під час добору утиліти береться до уваги не тільки функціонал і тип софту. Ще одна важлива характеристика — кількість комп'ютерів, на яку розраховане ПЗ. Воно може обслужити до 10 пристроїв. Для сім'ї досить утиліти на 2 ПК. Невеликій організації краще купити в Україні антивірус Касперського на 3 ПК. Не зайвим буде звернути увагу на термін ліцензії. Мінімальний — від 3 місяців до 1 року. Максимально можливий — 3 роки. Є ще варіант із ліцензією на 2 роки. За наявності передплати програмою можна користуватися довше. Ще один параметр вибору — форма постачання. Це може бути коробкова версія, скретч-картка й електронний ключ.

Обрано 164 товари

Показати ще 60 товарів