Adobe Premiere Elements (оновлення для комерційних організацій), версія 2021 Multiple Platforms International English Upgrade License TLP 1 ліцензія 1 ПК (65313149AD01A00)

Код:  273250403

 • Adobe Premiere Elements (оновлення для комерційних організацій), версія 2021 Multiple Platforms International English Upgrade License TLP 1 ліцензія 1 ПК (65313149AD01A00) - зображення 1
Adobe Premiere Elements (оновлення для комерційних організацій), версія 2021 Multiple Platforms International English Upgrade License TLP 1 ліцензія 1 ПК (65313149AD01A00) - зображення 1

Створювати чудові фільми та проєкти стало ще простіше. Усі можливості доступні в одній програмі. Створюйте автоматичні колажі та слайд-шоу з відео. Покращуйте відео за допомогою інтелектуальних функцій редагування. Проявляйте творчість. Використовуйте швидке групування фотографій і відео. Публікуйте відео будь-якими зручними способами.

Опис Adobe Premiere Elements (оновлення для комерційних організацій), версія 2021 Multiple Platforms International English Upgrade License TLP 1 ліцензія 1 ПК (65313149AD01A00)

Зверніть увагу! До комплекту постачання входять: файл у форматі PDF, який містить у собі ключ для активації. Посилання для встановлення в електронному вигляді буде відправлена компанією Adobe на e-mail, вказаний у замовленні. Інструкція щодо встановлення дуже проста: зайдіть за посиланням, дотримуйтесь інструкцій.

Ліцензія на програмний продукт є іменною. Це означає, що під час розміщення замовлення вам необхідно надати дані (* обов'язкові дані про клієнта: ПІБ (українською та англійською мовами), телефон та електронну адресу, якщо клієнт — юридична особа, необхідно також указати назву компанії (українською та англійською мовами), на яку замовлення буде оформлятися.

Повна електронна ліцензія на 1 користувача.

Тип оплати: Лише безготівковий розрахунок або Visa/MasterCard!
Тип ліцензії: Продовження ліцензії
Термін дії ліцензії: безстрокова
Кількість пристроїв: 1 пристрій
Тип постачання: файл у форматі PDF, який містить у собі ключ для активації
Термін постачання: 2-5 робочих днів
Платформа: MS Windows, MAC OS
Мова інтерфейсу: Англійська

Красиві слайд-шоу з фото та відео, колажі й ефекти створюються автоматично та демонструються під час запуску.
Функція працює на основі технології штучного інтелекту Adobe Sensei*. (*Adobe Sensei — технологія, яка забезпечує роботу різних). Оновлений початковий екран дає змогу швидко розпочати роботу. Відкривайте для себе цікаві функції, дізнавайтеся про можливості нової версії, надихайтеся ідеями та вчіться новим технікам.

Перейдіть від безлічі розрізнених папок до візуального показу фотографій і відео.
З легкістю знаходьте фото та відео за присутніми на них людьми й місцями, а також зображеними подіями; здійсніть пошук за альбомами й вибраним. Створюйте неймовірні відеоролики за допомогою функцій автоматичного редагування на основі технології Adobe Sensei й інструментів покрокового оброблення, які дають змогу у процесі роботи навчитися нових прийомів і технік. Ви завжди можете додати індивідуальності своїм роботам.

Надавайте відеороликам особливого стилю.
Додавайте переходи, ефекти подвійної експозиції, анімовані маски, музичні записи та десятки інших ефектів, переходів, субтитрів і тем. Діліться відео з друзями та близькими. Вибирайте найзручніший для вас спосіб: диск, HDTV, YouTube, Vimeo тощо* (*Сервіс FUJIFILM Prints&Gifts доступний тільки в США).

Характеристики Adobe Premiere Elements (оновлення для комерційних організацій), версія 2021 Multiple Platforms International English Upgrade License TLP 1 ліцензія 1 ПК (65313149AD01A00)

Країна-виробник
Системні вимоги
 • Windows
  Процесор з частотою від 2 ГГц і підтримкою SSE2; для редагування у форматі HDV потрібен двоядерний процесор
  Microsoft Windows 10 (рекомендовані версії: 1809, 1903) або Windows 8.1 (Windows 7 не підтримується); тільки 64-розрядні версії (32-розрядні версії не підтримуються)
  6.1 ГБ вільного простору на жорсткому диску для встановлення програм; додаткові 10 ГБ для завантаження всього доступного контенту (не встановлюється на том, для якого використовується файлова система, чутлива до регістру, або на знімні флешпристрої)
  Відео та звуковий драйвери, сумісні з Microsoft DirectX 9 або 10
  Програвач Windows Media (потрібен для імпорту/експорту форматів Windows Media)
  Пристрій запису DVD-дисків для запису DVD

  macOS
  64-розрядний багатоядерний процесор Intel
  macOS 10.13–10.15
  8 ГБ вільного простору на жорсткому диску для встановлення програм; додаткові 10 ГБ для завантаження всього доступного контенту (не встановлюється на том, для якого використовується файлова система, чутлива до регістру, або на знімні флешпристрої)

  Windows і macOS
  4 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 8 ГБ)
  Для XAVC-S (редагування у роздільній здатності 4K) потрібне Intel Core i7 і 16 ГБ оперативної пам'яті
  Роздільна здатність екрана 1280x800 (зі 100-відсотковим коефіцієнтом масштабування)
  DVD-привод (для встановлення з DVD-диска)
  Для активації продукту та завантаження контенту необхідно під'єднання до Інтернету

  Adobe Premiere Elements підтримує наступні формати імпорту й експорту:
  AVCHD (тільки імпорт), DV-AVI (імпорт і експорт у Windows), DVD (тільки у Windows), H.264, HDV, MPEG-1 (тільки імпорт), MPEG-2, MPEG-4, MP3, QuickTime (деякі кодеки), Windows Media (тільки у Windows) і багато іншого
Мова інтерфейсу
 • Англійська
Тип програми
Платформа
Термін дії ліцензії
Форма поставки
Кількість користувачів
Продукт
 • Adobe Photoshop CC
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення