ABBYY FineReader Pro for Mac Education. Академічна ліцензія (ESD — електронна ліцензія)

Код:  116751283

 • ABBYY FineReader Pro for Mac Education. Академічна ліцензія (ESD — електронна ліцензія) - зображення 1
Зроблено в Україні
ABBYY FineReader Pro for Mac Education. Академічна ліцензія (ESD — електронна ліцензія) - зображення 1

ABBYY FineReader Pro для Mac — програма для розпізнавання тексту, яка переводить зображення документів і будь-які типи PDF-файлів в електронні редаговні формати. Програма визначає і точно відновлює логічну структуру документа в його електронній копії, даючи змогу забути про передруковування текстів.

Опис ABBYY FineReader Pro for Mac Education. Академічна ліцензія (ESD — електронна ліцензія)

Зверніть увагу!
Ліцензія на програмний продукт є іменним. Це означає, що після 100% передоплати Вам буде відправлений запит даних, де в формі потрібно буде вказати обов'язкові дані про клієнта, на які вона буде оформлятися. Зверніть увагу на правильність введених даних, оскільки вони будуть використані як дані власника ліцензії. Всі поля є обов'язковими для заповнення. Після завершення реєстрації на вказану адресу електронної пошти будуть відправлені дані для реєстрації програми.

Протягом 2-3 робочих днів після отримання даних вам на електронну адресу прийде лист з даними для реєстрації на сайті ABBYY. Вам потрібно буде самостійно зареєструватися, щоб отримати доступ до ключів і дистрибутивам.

Тип продукту: ліцензія на 1 пристрій
Тип ліцензії: базова ліцензія для Освітньої установи! ВАЖЛИВО! Надіслати нам скан копію діючої ліцензії Міністерства освіти!
Термін дії ліцензії: необмежений
Кількість пристроїв: електронна ліцензія на 1 ПК
Тип постачання: електронна (файл у форматі PDF, який містить усі дані ліцензії)
Термін постачання: упродовж 1 дня на e-mail адресу;
Платформа: Mac OS
Мова інтерфейсу: Російська, Українська, Англійська
Увага! Продукт вимагає обов'язкової активації через Інтернет або електронною поштою

ABBYY FineReader Pro для Mac — програма для розпізнавання тексту, яка переводить зображення документів і будь-які типи PDF-файлів в електронні редаговані формати. Програма визначає й точно відновлює логічну структуру документа в його електронній копії, даючи змогу забути про передрук текстів.

Основні можливості:

 • Сканування паперових документів і їхнє перетворення на редаговані електронні формати: DOCX, ODT, RTF, XLSX, PDF, PDF/A, PPTX, HTML, EPUB, FB2 і ін.
 • Відтворення логічної структури документа в його електронній копії — програма визначає і відтворює колонтитули, виноски, елементи змісту тощо.
 • Створення оптимальних за розміром PDF-документів із можливістю пошуку для зберігання в електронних архівах.
 • Можливості попередньої обробки зображень, отриманих із цифрової камери, наприклад, усунення трапецоїдних перекручувань, цифрового шуму, зміни контрастності тощо.
 • Створення аматорських електронних книг для читання на портативних пристроях.
 • Автоматизація розпізнавання, можливості пакетної обробки і запуску конвертації "за розкладом" — завдяки підтримці дій програми Automator і команд AppleScript.

Неперевершена точність і швидкість розпізнавання
Завдяки вбудованим технологіям оптичного розпізнавання тексту ABBYY OCR, ABBYY FineReader Pro для Mac з високою точністю перетворює зображення документів і PDF-файли всіх типів на електронні редаговані формати, зберігаючи ваш час для виконання інших завдань.

Свобода від переформатування документів
В ABBYY FineReader Pro для Maс вбудована унікальна технологія ADRT, яка аналізує логічну структуру всього документа і відновлює її в електронній копії. Програма визначає розмір шрифту, начертання й інші особливості форматування, а також відтворює структурні елементи — таблиці та діаграми, колонки, заголовки, виноски, колонтитули, номери сторінок тощо. І ви отримуєте електронну копію документа, ідентичну до оригіналу.

Підтримка 189 світових мов
ABBYY FineReader Pro для Mac розпізнає документи 189 мовами на основі кириличного, латинського, грецького, вірменського й ієрогліфічного написань, а також автоматично визначає мови документа. Крім основних європейських мов, програма підтримує китайську, японську, корейську і будь-які їхні комбінації.

Зрозумілий інтерфейс у стилі Mac OS X
Зручний інтерфейс дасть вам змогу швидко налаштувати процес розпізнавання. Для вивчення функцій програми не буде потрібно багато часу: зрозумілий інтерфейс допоможе вам за кілька кліків перетворити документ у редагований формат. Під час відкриття програма показує вікно «Завдання», у якому ви знайдете набір найчастіших користувацьких сценаріїв.

Збереження в популярні формати документів і зображень
Зберігайте результати розпізнавання в зручні для вас формати — текстові документи (DOCX, ODT, RTF), електронні таблиці (XLSX), презентації (PPTX), документи PDF і PDF/A з різними параметрами збереження, файли HTML і формати електронних книг (EPUB і FB2). Ви також можете відправити результат безпосередньо з ABBYY FineReader Pro для Mac у програми Apple Pages, Numbers та інші.

Підтримка зображень, отриманих із цифрової камери або камери мобільного пристрою
Сфотографуйте потрібний вам документ або інформацію в зручний час і в зручному місці, а потім просто завантажте світлини в програму. Програма автоматично застосовує необхідні інструменти попереднього оброблення для різних типів зображень. А за допомогою редактора зображень ви зможете вручну настроїти яскравість і контрастність світлини, виправити викривлення або трапецієподібне спотворення, усунути цифровий шум, обрізати зайві частини зображення й багато іншого.

Збереження у формат PDF для зберігання й безпечного обміну документами
Програма дає змогу перетворювати відскановані документи або зображення документів у формати PDF з можливістю пошуку і PDF/A — зручний формат для довгострокового зберігання. Це особливо зручно, коли потрібно зберегти документ у первісному вигляді, але водночас зробити його доступним для пошуку та копіювання інформації. Завдяки вбудованій технології MRC-стискання ваші PDF-документи не займуть багато місця на диску.

Створення особистих електронних книг
Розпізнавайте книги, наукові статті та навчальні матеріали та перетворюйте їх у зручний для вас формат електронних книг, щоб переглядати їх на портативних пристроях у будь-якому зручному для вас місці.

Підтримка засобів автоматизації від Mac OS X
Завдяки підтримці програми Automator і мови скриптів AppleScript, користувач може створювати зручні робочі процеси, що містять розпізнавання й конвертацію документів, і програма буде виконувати їх без його участі. Наприклад, можна створити спеціальну папку, документи з якої будуть у певний час автоматично перетворюватися з PDF у Microsoft Word і зберігатися в потрібній директорії, або налаштувати застосунок для розпізнавання знімків з екрана. Для цього потрібно просто один раз налаштувати необхідний робочий процес в Automator. Користувачеві навіть не доведеться щоразу відкривати ABBYY FineReader: програма буде запускатися в автоматичному режимі.

Характеристики ABBYY FineReader Pro for Mac Education. Академічна ліцензія (ESD — електронна ліцензія)

Країна-виробник
Системні вимоги
 • • Комп'ютер Mac з процесором Intel
  • Операційна система: macOS 10.14 Mojave, macOS 10.13 High Sierra, macOS 10.12 Sierra, Mac OS 10.11 El Capitan
  • Вільне місце на диску: 1.5 ГБ для звичайного встановлення програми і 1 ГБ оперативної пам'яті для роботи програми
  • Клавіатура, миша або інший пристрій
Мова інтерфейсу
 • Українська, Російська, Англійська, Болгарська, Китайська (спрощене письмо), Китайська (традиційне письмо), Чеська, Данська, Нідерландська, Естонська, Французька, Німецька, Грецька, Угорська, Італійська, Японська, Корейська, Польська, Португальська (Бразилія), Словацька, Іспанська, Шведська, Турецька, В'єтнамська

  Примітка: кількість підтримуваних мов інтерфейсу може відрізнятися у деяких локальних версіях ABBYY FineReader 15
Кількість ліцензій
Продукт
Країна реєстрації бренда
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення