Опис Антивірус Avast Premium Security Multi-Device (1 ПК/1 РІК) ESD (AVSTPSB1D1Y)

Антивірус Avast Premium Security Multi-Device (1 ПК/1 РІК) ESD (AVSTPSB1D1Y)

Важливо: електронний ключ (ESD) Avast Premium Security є базовою підпискою на службу з обмеженим терміном дії. Поставка у вигляді цифрового коду на e-mail, завантаження дистрибутиву здійснюється з офіційного веб-сайту Avast Software. Даний продукт передбачає установку на 1 ПК/пристрій з терміном дії 1 рік.

Avast Premium Security — не просто антивірус. Це повний захист в Інтернеті для всіх ваших комп'ютерів, телефонів і планшетів. Це розширена версія антивірусного продукту Avast, що включає додаткові функції: брандмауер, захист від програм-вимагачів, інструменти захисту конфіденційності

Захист від найбільш небезпечних Інтернет-ворогів Avast Premium Security забезпечує захист від усіх загроз в Інтернеті, включаючи підроблені сайти та програми-викрадачі. Найбільша в світі мережа виявлення загроз, штучний інтелект на основі хмарних технологій і блискавично швидкий аналіз поведінки виділяють Avast Premium Security серед всіх інших.

Тепер ви можете безпечно здійснювати покупки і банківські операції в Інтернеті Підроблені (фальшиві) сайти — один з найбільш старих прийомів, використовуваних хакерами. Avast Premium Security сканує сайти на наявність загроз безпеки як на комп'ютері, так і на телефоні, тому ви можете безпечно робити покупки і здійснювати банківські операції в Інтернеті з будь-якого пристрою.

Не ставайте жертвою цифрового вимагання Атаки з використанням віддаленого доступу стають все більш частими. Ви точно не зрадієте, виявивши, що хакер отримав віддалений контроль над вашим комп'ютером і заразив його шкідливим чи заблокував ваші файли за допомогою програми-здирника. Avast Premium Security захистить ваш комп'ютер від подібних загроз.

Минимальные системные требования: операционная система 32/64-битные Microsoft Windows 7 (Service Pack 2 и выше), Windows 8, Windows 8.1 (Windows 8.1 Update), Windows 10, процессор с поддержкой SSE2 тактовой частотой 1 ГГц или выше; 1 ГБ оперативной памяти (32 бит) или 2 ГБ оперативной памяти (64 бит); 2 ГБ дискового пространства; подключение к интернету для загрузки дистрибутива, активации продукта и получения регулярных обновлений; Microsoft Internet Explorer 8 или выше, Microsoft Windows 3.0 или выше, Microsoft .NET Framework 4 или выше. 

Мінімальні системні вимоги Mac OS: Mac OS X 10.10 (Yosemite) або вище (процесор Intel), 2 ГБ оперативної пам'яті, 750 МБ дискового простору.

Мінімальні системні вимоги смартфони: Android 5.0 (Lollipop, API 21) або більш нова версія; iOS 12.0 або вище.

Характеристики Антивірус Avast Premium Security Multi-Device (1 ПК/1 РІК) ESD (AVSTPSB1D1Y)

Платформа
Кількість користувачів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення