Антивірус Bitdefender Total Security Multi-Device (10 ПК/1 РІК) ESD (DB12011010)

Код:  235391455

  • Антивірус Bitdefender Total Security Multi-Device (10 ПК/1 РІК) ESD (DB12011010) - зображення 1
Антивірус Bitdefender Total Security Multi-Device (10 ПК/1 РІК) ESD (DB12011010) - зображення 1

Опис Антивірус Bitdefender Total Security Multi-Device (10 ПК/1 РІК) ESD (DB12011010)

Антивірус Bitdefender Total Security Multi-Device (10 ПК/1 РІК) ESD (DB12011010)

Важливо: електронний ключ (ESD) Bitdefender Total Security є базовою підпискою на службу з обмеженим терміном дії. Поставка у вигляді цифрового коду на e-mail, завантаження дистрибутиву здійснюється з офіційного веб-сайту Bitdefender. Даний продукт передбачає установку на 10 ПК/пристроїв з терміном дії 1 рік.

Bitdefender Total Security Multi-Device — один антивірусний продукт, який захищає всі ваші пристрої. Bitdefender Total Security Multi-Device використовує передові технології (в категорії "Кращий захист" і "Максимальна продуктивність"), які забезпечують захист від вірусів та загроз нульового дня і видалення будь-яких шкідливих програм, у тому числі шифрувальників. C Bitdefender Total Security Multi-Device ви отримуєте безпека 4-в-1 для Windows, MacOS, iOS і Android за ціною, яка б'є будь-яка інша пропозиція.

Основні можливості Bitdefender Total Security Multi-Device:

Тотальна захист для Windows, МасОЅ, Android і iOs
Вчинене виявлення загроз
Багаторівневий захист від Ransomware загроз
Безкоштовний VPN для Windows і Android
Захист приватності із Захистом Веб-камери
Захист особистих даних і платіжної інформації
Менеджер паролів — захист облікових записів в інтернеті
Централізоване управління для всіх пристроїв
Захист Wi-Fi підключень
Оптимізована швидкість
Крос-платформна продуктивність


Ключові технології Symantec:

Багаторівнева Ransomware Захист Bitdefender Total Security Multi-Device забезпечує декілька рівнів захисту від здирників. Він використовує технології поведінкового аналізу для виявлення загроз і захищає найважливіші документи від шифрування. З Bitdefender Total Security Multi-Device ви можете перестати турбуватися про втрату даних, часу і грошей.

Ви Готові Ризикнути Своєю Приватністю? Bitdefender Total Security Multi-Device розуміє бажання захистити себе від втручання в особисте життя і ставить захист вашої конфіденційності на перше місце. Система запобігає несанкціонований доступ хакерів до веб-камері і дозволяє вам насолоджуватися життям без чужих цікавих очей.

Один обліковий запис для захисту самого важливого Активуйте Захист Bitdefender на ваших пристроях, керуйте акаунтом через браузер або з iOS/Android пристрою. Оновлення для системи безпеки 24/7. Отримайте прямий доступ до нашої служби підтримки

Безперервні Оновлення Bitdefender Total Security Multi-Device покликаний захистити від найсучасніших кібер-загроз на планеті. Безперервні апгрейди і поліпшення поставляються з кожним новим релізом і оновленням Bitdefender. Вони прискорюють впровадження нових функцій, а також спрощують отримання оновлень і установку продуктів Bitdefender.

Безперервна Захист Наша система безперервної захисту* призначена для економії часу, зусиль і зниження ризику зараження шляхом автоматичного продовження підписки. Це безпроблемний спосіб усунути будь-які можливі порушення безпеки між періодами підписки. (*Безперервна захист — служба продовження підписки, яку ви можете відключити.)

Захист усієї родини Батьківський Контроль дозволить бути в курсі онлайн активності ваших дітей. Захистіть своїх дітей від небажаного контенту. Блокуйте тривожні телефонні дзвінки і SMS-повідомлення. Завжди знайте, де знаходяться ваші діти. Встановіть Батьківський Контроль, щоб бути впевненим у безпеці пристроїв. Отримуйте автоматичні повідомлення, якщо Bitdefender сумнівається в безпеці контенту. Зайдіть у ваш Bitdefender Central обліковий запис з будь-якого пристрою і будьте в курсі місцезнаходження або активностей ваших дітей.

Захист Антивірусні рішення BitDefender показують високий рівень виявлення шкідливих програм протягом останніх 5 років. У чому секрет? Ми використовуємо передовий штучний інтелект і безліч інших революційних технологій, а також глобальну мережу з більш ніж 500 мільйонів комп'ютерів, щоб виявляти і миттєво блокувати навіть самі нові загрози в будь-якій точці світу. Та ще й без уповільнення комп'ютера.

Повний захист даних Потужність самого ефективного антивіруса, серед доступних сьогодні. Bitdefender Total Security Multi-Device працює проти всіх загроз — від вірусів, хробаків і троянів, до вимагачів, 0-day атак, руткітів і шпигунських програм. Ваші дані ваше приватне життя в хороших руках.

Активний Контроль Загроз Ми використовуємо інноваційну технологію поведінкового виявлення, яка уважно стежить за активними додатками. Коли Bitdefender Total Security Multi-Device виявляє щось підозріле, він миттєво реагує.

Потужний Анти-фішинг Bitdefender перевіряє і блокує сайти, які маскуються під надійні, щоб вкрасти фінансові дані, такі як паролі або номери кредитних карт.

Чутливий Антифрод Наша передова система фільтрації попереджає вас при відвідуванні веб-сайтів з ознаками мошеничества, таких як казино, порносайти, схеми грошових кредитів та інші.

Продуктивність Bitdefender неймовірно потужна і надшвидка захист одночасно. Наші революційні технології забезпечують миттєву реакцію на шкідливі коди, а також чисту продуктивність без будь-яких уповільнень для вашої системи. Це робить Bitdefender таким швидким і простим у використанні.

Bitdefender Autopilot Після включення, Автопілот візьме на себе всі налаштування кібер-безпеки. Він вибирає оптимальні рішення для безпеки, не вимагаючи вашої уваги. Без спливаючих вікон і запитів. Без додаткових установок і налаштувань.

Bitdefender Photon Ця інноваційна, ексклюзивна технологія допомагає Bitdefender Total Security Multi-Device адаптуватися до апаратної і програмної конфігурації системи, щоб заощадити обчислювальні ресурси і підвищити швидкість і продуктивність.

Режим роботи батареї Ця корисна, інтелектуальна функція дозволяє продовжити термін служби батарей ноутбуків і планшетів, завдяки тонкій настройці системних режимів для дисплеїв, систем охолодження, оновлення системи або з'єднання Bluetooth.

Інтеграція з Хмарою Сканування в хмарі дає практично нульове вплив на локальні ресурси, що означає, що швидкість і продуктивність системи залишаються незмінними. При цьому файли в безпеці: ми скануємо тільки сигнатури даних, а не фактичний вміст файлів — вони ніколи не завантажуються і не зберігаються в хмарі.

Конфіденційність Ми в Bitdefender знаємо, що потрібно захищати те, що насправді важливо у вашому житті. Ви хочете уберегти свою сім'ю і зберегти конфіденційну інформацію в стороні від сторонніх очей. Ось чому Bitdefender Total Security Multi-Device включає в себе інструменти та функції, які не дають хакерам, викрадачам даних і всіх видів шкідливих програм втручатися у ваше особисте життя.

Онлайн. Безперебійно і швидко Банкінг і покупки через виділений браузер, який забезпечує захист ваших угод з метою запобігання шахрайства. Bitdefender Safepay тепер також може автоматично заповнювати дані кредитної картки в білінгових полях.

Менеджер паролів Зберігайте паролі, інформацію про кредитні картки та інші конфіденційні дані в захищеному сховище для легкого доступу всякий раз, коли ви потребуєте них. Менеджер паролів дає можливість автозаповнення онлайн-форм і навіть може порекомендувати безпечні паролі.

Файловий шредер Використовуйте цей інструмент, якщо ви хочете видалити файл назавжди без жодних слідів його існування на вашому комп'ютері.

Швидка Перевірка Ризиків Перевірка на наявність дірок в безпеці та вразливостей всього одним клацанням миші. Bitdefender Total Security Multi-Device перевіряє ваш комп'ютер і показує потенційно небезпечні налаштування системи, а також запропонує як це виправити.


Мінімальні системні вимоги для ПК: операційна система Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10; процесор з частотою 1,6 ГГц або вище (рекомендується 2 ГГц); 1 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 2 ГБ); 1500 МБ дискового простору (рекомендується 2 ГБ); веб-браузер Internet Explorer 10 або старше, підтримка Skype 6.3 і вище, Mozilla Firefox 30 і вище, Google Chrome 34 і вище, Thunderbird 14 і вище, Outlook 2007/2010/2013, Outlook Express і Windows Mail x86, Yahoo Messenger 9 і вище.

Мінімальні системні вимоги для MacOS: процесор Intel; операційна система OS X Mavericks (10.9.5), OS X Yosemite (10.10 і вище), OS X El Capitan (10.11), OS X Sierra (10.12.5 і вище), 1 ГБ оперативної пам'яті; 600 МБ дискового простору; підтримка Firefox, Chrome, Safari.

Мінімальні системні вимоги для Android: операційна система Android 4.0 і вище; підключення до мережі Інтернет; WearON функція вимагає смартфон на базі Android 4.3 або вище, підключеного до Android Wear пристрою; підтримка Mozilla, Chrome.

Характеристики Антивірус Bitdefender Total Security Multi-Device (10 ПК/1 РІК) ESD (DB12011010)

Продукт
  • Total Security
Платформа
Кількість користувачів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення