Антивірус Zillya! Total Security на 1 рік на 1 ПК, скретч-картка (4820174870157)

Код:  200291239

 • Антивірус Zillya! Total Security на 1 рік на 1 ПК, скретч-картка (4820174870157) - зображення 1
Антивірус Zillya! Total Security на 1 рік на 1 ПК, скретч-картка (4820174870157) - зображення 1

Опис Антивірус Zillya! Total Security на 1 рік на 1 ПК, скретч-картка (4820174870157)

Надійність антивірусного захисту
Основа захисту даних від всіх типів шкідливих програм базується на використанні актуальною вірусної бази, яка вміщує 15 млн вірусних сигнатур і сучасного модулі проактивного захисту.

Даний модуль є базовим у всій системі безпеки, яка будується на базі Zillya! Internet Security. Унікальною особливістю даного модуля є наявність сучасних баз вірусних сигнатур, що оновлюються щодня. Варто зазначити, що ці дані не перевантажують ні сервер ні локальний ПК, оскільки база є оптимізованою і модернізованою. Таким чином, робота з нею не впливає на швидкість роботи комп'ютера і не веде до зависань або уповільнення роботи ПК.

Комплексність захисту Інтернет
Реалізується з допомогою потужного брандмауера і WEB-фільтра, здатних на сучасному рівні перевіряти дані, які потрапляють на ПК користувача, і блокувати сайти, на яких виявлені загрози.

Наявність брандмауера у версії сучасного антивіруса - критична необхідність. Цей модуль дозволяє істотно скоротити можливість зараження шкідливими програмами під час Інтернет серфінгу. Крім того, брандмауер блокує дії шкідливого ПО, яке могло потрапити на ПК, у разі несанкціонованої спроби завантаження інформації з Інтернет, отримання додаткових шкідливих компонентів, нових шахрайських або шпигунських можливостей.

WEB-фільтр дозволяє самостійно створювати «чорні списки» небажаних Інтернет-ресурсів, що містять сумнівний, відверто небажаний матеріал. Веб-фільтр також може бути використаний як важлива частина антифішингових системи безпеки, побудованої на базах відомих шпигунських сайтів або підозрілих майданчиків, які потенційно можуть бути замішані в шахрайської діяльності.

Низький рівень завантаження ПК
Утиліти не будуть перевантажувати комп'ютер, оскільки антивірус буде споживати не більше 512 Мб оперативної пам'яті ПК.

Варто зазначити, що такий рівень споживання є прийнятним не тільки для сучасних персональних комп'ютерів, але і для таких, вироблених 3-5 років тому. Під час роботи Zillya! Total Security не блокує і не уповільнює роботу найвибагливіших комп'ютерів.

Повноцінна безкоштовна технічна підтримка
Головне правило Zillya!: «Антивірусний захист – це, насамперед, якісна послуга»

Основа успішного саппорта - всебічні знання продуктів, бажання «слухати» користувачів, підносити інформацію на тому рівні, на якому зрозуміло саме їм. Секрет успіху, як прийнято говорити, саме в бажанні, вміння прийде само собою.

Бажання зрозуміти користувача і допомогти йому, це один з постулатів успішного супорта.
Рекомендації висококваліфікованого фахівця, описані «крутим» вузькоспеціалізованим сленгом, можуть виявитися порожнім звуком» для клієнта, тоді як поради, надані простими словами, будуть рецептом для вирішення його проблем і запорукою професіоналізму в очах користувача.

Додаткові модулі продукту

 • Оптимізатор - це утиліта, яка прискорює роботу ПК. Програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли і програми, які працюючи завантажують систему, і видалити їх.

Принцип роботи заснований на тому, щоб перевірити певні локації пам'яті комп'ютера, де зберігаються тимчасові файли. Таких категорій оптимізатор відносить кеш браузерів, історії пошуку, яку вони зберігають, оновлення ОС, «службові» файли тощо.

Після закінчення сканування, утиліта виводить на екран у вигляді списку всі файли, які пропонує видалити, і що головне, їх розмір поодинці і загальний обсяг пам'яті, який буде звільнений. Рішення про видалення приймає безпосередньо сам користувач.

 • Батьківський контроль - модуль, який дозволяє контролювати відвідування юними користувачами ПК, сайтів, що їх батьки вважають небажаними.

Важливо розуміти, що суть усіх програм «батьківського контролю» - створення безпечного інформаційного простору дитини. Сучасні програми батьківського контролю це складні фільтри, які не дозволяють неповнолітнім користувачам відвідувати певні сайти, контент яких, на думку їхніх батьків, є небажаним для перегляду.
Менеджер процесів - виконує функцію вбудованого диспетчера програм і процесів, дозволяє контролювати і керувати запущеними програмами і процесами.

 • Менеджер процесів надає користувачеві поточні дані про працюючих додатків і сервісів, а також даних споживання ресурсів на ПК. Утиліта дозволяє примусово завершувати непотрібні процеси, у разі їх зависання або надмірного споживання оперативної пам'яті, що може негативно впливати на працездатність персонального комп'ютера.

 • Менеджер автозапуску - програма, що дозволяє проаналізувати програми, які завантажуються при старті системи, оптимізувати час завантаження, шляхом відключення додатків які не використовуються та деяких функцій системи.

Утиліта оптимізації завантаження комп'ютера призначена для збільшення швидкості роботи ПК.

«Менеджер автозапуску» дозволяє здійснювати пошук програм і сервісів операційної системи, які не використовуються користувачем, але все-таки автоматично завантажуються і споживають ресурси комп'ютера і відключати їх завантаження.

 • Приватність даних - програма, яка дозволяє видалити сліди роботи користувача на ПК.

Модуль здійснює пошук параметрів і тимчасових файлів, які створюються при роботі стандартних програмних пакетів, і проводити їх очищення.

 • Файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли без можливості їх відновлення.

Принцип роботи програм-шредерів полягає в тому, що файл, який потрібно видалити, піддається багато прохідному затиранню. Фактично він наповнюється безглуздим інформаційним сміттям (випадковими цифрами, знаками, символами тощо), що абсолютно спотворює його зміст без можливості відновлення. Після цього він видаляється з жорсткого диска. Навіть якщо такий файл буде знайдений зловмисниками і вони спробують його відновити, то не отримають від цього ніякої користі.

Характеристики Антивірус Zillya! Total Security на 1 рік на 1 ПК, скретч-картка (4820174870157)

Країна-виробник
Продукт
 • Total Security
Тип продукту
Платформа
Кількість користувачів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення