Антивірус Avast Internet Security 1 ПК на 1 рік Box (4820153970373)

Код:  184399930

Опис Антивірус Avast Internet Security 1 ПК на 1 рік Box (4820153970373)

Програмна продукція Avast Internet Security - інтелектуальна захист від всіх типів шкідливого ПО.

Для тих, кому важлива просунута захист даних
Спілкуйтеся, здійснюйте покупки в онлайн-магазинах і проводите банківські операції, будучи впевненими в безпеці своїх даних. Internet Security створений на базі інтелектуальних механізмів виявлення і забезпечує надійний захист всіх ваших дій онлайн і персональних даних.

Блокує фішингові сайти
Хакери здатні без особливих зусиль створити підроблену копію вашого сайту онлайн-банку з метою викрадення паролів облікових та конфіденційних даних користувачів. Internet Security надійно зашифровує дані, забезпечуючи їх безпрецедентну захист.

Відстежує фішингові повідомлення
На сьогоднішній день шахрайські листи не настільки очевидні, як це було раніше з повідомленнями в дусі "ви виграли в лотерею". Internet Security знешкоджує більше, ніж просто підозрілі формулювання в тексті повідомлення від недостовірних відправників.

За брандмауером ваші дані будуть як за кам'яною стіною
Збережені на вашому ПК дані - найбільш приваблива мішень для зловмисників. Брандмауер в програмі Internet Security є надійним щитом від будь-яких посягань зловмисників.

Internet Security забезпечує багаторівневий захист ваших пристроїв і конфіденційних даних з мінімальним навантаженням на системні ресурси.

 • Інтелектуальний антивірус. Виявляє та знешкоджує всі типи кіберзагроз: від вірусів до шкідливих програм. Також захищає від шпигунського ПО, програм-вимагачів і всіх типів фішингових атак.
 • CyberCapture. Персональне виявлення загроз в режимі реального часу. Відправляє невідомі файли в лабораторію онлайн загроз Avast для ретельного аналізу нашими вірусними аналітиками і переміщує їх в карантин з випадку, якщо вони виявляться шкідливими.
 • Поведінковий аналізатор. Шкідливе ПЗ намагається вести себе непомітно. Avast ретельно відстежує поведінку сторонніх програм у реальному часі на наявність підозрілих активностей до того, як вони зможуть завдати шкоди вашому ПК.
 • Інтелектуальне сканування. Простий клацання миші знайшов неймовірну міць. Сканує ПК і домашню мережу на наявність будь-яких типів вразливостей і допомагає миттєво виправити їх.
 • Брандмауер. Ви ретельно закриваєте вхідні двері свого будинку для захисту від зловмисників. Комп'ютер заслуговує не меншої захисту. Брандмауер забезпечить надійний захист від усіх посягань кіберзлочинців.
 • Passwords. Занадто багато паролів - і при цьому жоден з них не є надійним? Це часте явище. Запам'ятайте тільки один надійний пароль, інші за вас створить і запам'ятає інструмент Avast Passwords.
 • Wi-Fi Inspector. Оптимальні налаштування вашого роутера, щоб відобразити всі загрози онлайн? Ми перевіримо і повідомимо вам про результати. Це необхідно, щоб уникнути злому мережі і несанкціонованого проникнення на будь-яке підключене до неї пристрій.
 • Очищення браузера. Позбавтеся від нав'язливих панелей інструментів і плагінів, які були встановлені без вашого відома і дозволу.
 • Пісочниця. Вам вже доводилося завантажувати невідомий файл з підозрілого сервера? Запускайте підозрілі файли в захищеному віртуальному просторі, яке надійно ізольоване від основної системи вашого комп'ютера.
 • Перевірка справжності сайтів. Налаштування вашого роутера можуть бути підмінені таким чином, щоб направляти вас на шахрайські сайти. З якою метою? Так зловмисники зможуть викрасти ваші банківські дані. SecureDNS забезпечить надійний захист всіх банківських операцій онлайн.
 • Антиспам. Спам не тільки настирний. Він може представляти реальну загрозу вашій безпеці. Premier забезпечить надійний захист вам і вашим фінансовим коштам від всіх типів таких загроз - в т. ч., від фішингових повідомлень ел. пошти. Антиспам доступний в якості самостійного розширення абсолютно безкоштовно.
 • Браузер SafeZone. Переглядайте веб-сайти, здійснюйте банківські операції і покупки онлайн в умовах абсолютної безпеки. Він містить цілий арсенал додаткових компонентів захисту і по праву називається найбільш захищених у світі браузером.
 • Ігровий режим. Автоматично відключає всі системні повідомлення від Windows і програмні повідомлення від Avast, вивільняючи максимум обчислювальних ресурсів ПК для необмеженого задоволення від процесу гри.
 • Підтримка через користувальницький інтерфейс. Виникли проблеми при використанні програми Avast? Допомога фахівців до ваших послуг на відстані витягнутої руки. Просто надішліть повідомлення через вже знайомий вам інтерфейс програми Internet Security.
 • Обліковий запис Avast. Всі пристрої, що захищаються програмними продуктами Avast, доступні в єдиному просторі. Управляти підписками, відстежуйте розташування мобільних пристроїв і здійснюйте контроль над усім, що відбувається в рамках вашого облікового запису.

Характеристики Антивірус Avast Internet Security 1 ПК на 1 рік Box (4820153970373)

Країна-виробник
Продукт
 • Internet Security
Платформа
Кількість користувачів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення