Операційна система Microsoft Win Pro 10 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd Конверт (FQC-09131-ESD)

Код:  183474271

  • Операційна система Microsoft Win Pro 10 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd Конверт (FQC-09131-ESD) - зображення 1
Операційна система Microsoft Win Pro 10 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd Конверт (FQC-09131-ESD) - зображення 1
Розрядність

Опис Операційна система Microsoft Win Pro 10 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd Конверт (FQC-09131-ESD)

Жоден комп'ютер не буде працювати без програмного забезпечення.
ЗА допомагає вирішувати велику кількість завдань, таких як захист від вірусів, переклад з однієї мови на іншу, пректування та ін.
Призначення програмного забезпечення Microsoft Win Pro 10 - Операційна система.

Windows 10 – це універсальна операційна система, яка працює на самих різних пристроях: ПК, планшет, телефон, ігрова консоль.
У новій операційній системі меню «Пуск» повернулося в розширеному вигляді, крім того, спрощено доступ до ваших закріпленим додатками і обраному.

Windows 10 поставляється з повністю оновленим браузером Microsoft Edge, який підтримує зручний стиль роботи в інтернеті.
Наприклад, він дозволяє робити нотатки на сторінці сайту від руки (залежить від апаратних можливостей пристрою), з клавіатури і легко обмінюватися ними з іншими користувачами.
Голосовий помічник Cortana допомагає легко шукати інформацію в мережі інтернет, відкривати файли і додатки, відправляти повідомлення.

Windows 10 Professional містить всі можливості випуску Windows 10 Home, а також має функції для бізнесу — шифрування, віддалений вхід, створення віртуальних машин, приєднання до домену.
Функції Windows Hello і Microsoft Passport істотно спрощують відмова від паролів.

Відмінна платформа для бізнесу:
- Приєднання до домену — приєднатися до домену компанії або навчального закладу або до Microsoft Active Directory, щоб отримати доступ до мережевих файлів, серверів, принтерів.
- Покращена технологія шифрування BitLocker — забезпечує додатковий захист даних з допомогою шифрування і управління безпекою.
- Віддалений вхід — дозволяє входити в систему через віддалений робочий стіл, щоб отримувати доступ до робочого комп'ютера вдома або в дорозі.
- Віртуальні машини Hyper-V — дозволяють одночасно запускати декілька операційних систем на одному комп'ютері.
- Ваші додатки в Магазині Windows. Windows 10 дозволяє вам створити власний розділ додатків в Магазині Windows, щоб забезпечити співробітникам удобный доступ до корпоративних додатків.

Характеристики Операційна система Microsoft Win Pro 10 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd Конверт (FQC-09131-ESD)

Країна-виробник
Редакція Windows
Версія ОС
Розрядність
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення