Системна утиліта Hetman Software Hetman Partition Recovery Офісна версія (UA-HPR2.3-OE)

Код:  168289045

Платформа

Опис Системна утиліта Hetman Software Hetman Partition Recovery Офісна версія (UA-HPR2.3-OE)

Відновлення видалених файлів, даних загублені після форматування розділу і відновлення пошкоджених жорстких дисків з легким покроковим майстром. Це надійне і комплексне рішення для лікування дисків і відновлення видалених даних.

Hetman Partition Recovery відновлює видалені файли і папки, відновлює дані після форматування, пошкодження логічного розділу, відновлює інформацію з недоступного диска. Програма відновлює логічні диски, розділи, виправляє помилки файлових систем NTFS, FAT і повністю повертає видалені дані.

Утиліта поєднує в собі одночасно функціональність декількох програм для відновлення дисків. Hetman Partition Recovery приховує від користувача всю складність процесу відновлення даних і виправляє помилки пошкоджених розділів, файлових систем, жорстких дисків в автоматичному режимі. Детальний російськомовний файл допомоги і вбудований покроковий майстер дозволяє відновити дані навіть не досвідченому користувачеві комп'ютера.

Програма ні чого не записує на диск, з якого відновлює інформацію. Під час сканування утиліта читає сектора диска і нальоту відображає файли, доступні для відновлення користувачеві. Hetman Partition Recovery дозволяє зберегти відновлені файли на будь-який логічний диск, підключений до системи користувача, записати їх на CD- / DVD-носій. Програма може створити ISO-образ з відновленими файлами, або залити їх на віддалений FTP-сервер.

Програма сумісна з усіма носіями інформації, включаючи і зовнішні жорсткі диски, USB-флешки і всі типи карт пам'яті фотокамер, телефонів, включаючи такі, як microSD, SDHC/SDXC, CompactFlash, Memory Stick і т. д. Утиліта працює з 32 - і 64-бітними версіями Windows. Hetman Partition Recovery сумісна з усіма, коли або створеними версіями файлових систем FAT (VFAT, FAT16, FAT32) і NTFS.

Характеристики Системна утиліта Hetman Software Hetman Partition Recovery Офісна версія (UA-HPR2.3-OE)

Країна-виробник
Платформа
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення