Офисное приложение Microsoft Office 2016 для Mac для дома и бизнеса English для 1 ПК Коробочная версия (W6F-00855)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Офисное приложение Microsoft Office 2016 для Mac для дома и бизнеса English для 1 ПК Коробочная версия (W6F-00855) 2

#35373567
А русская локализация есть?
#23956265
Питання до представників Microsoft

Чи можу я дане ПЗ використовувати на іншому комп'ютері після його видалення на першому? Чи потрібно із зміною комп'ютера знову купувати нову ліцензію?
Богдан
Ще одне запитання, дуже важливо, чи зможу я змінити мову на іншу? Тут вказано "English", чи можна поставити, наприклад, українську?
І якщо можна встановлювати дане ПЗ на інший комп'ютер(про, що я ще не знаю), чи є обмеження на кількість перевстановлених комп'ютерів? Чи я можу бути впевнений, що із зміною нового комп'ютера я можу просто на старому видалити це ПЗ та встановити на новому і використовувати ліцензію?
Представник компанії Microsoft
Доброго дня.
Відповіли на ваше перше запитання в коментарі під іншим продуктом. Маємо єдине зауваження: вам буде потрібно здійснити телефонний дзвінок до нашої служби підтримки, щоб повторно активувати Office на новому пристрої. Що стосується мовних налаштувань: на жаль, Office для Mac не підтримує українську локалізацію.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!