Операционная система Windows 10 Домашняя 32/64-bit Украинский на 1ПК (коробочная версия, носитель USB 3.0) (зам.KW9-00510)(HAJ-00083)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Операционная система Windows 10 Домашняя 32/64-bit Украинский на 1ПК (коробочная версия, носитель USB 3.0) (зам.KW9-00510)(HAJ-00083) 55

Самые полезные отзывы

#25560911
Уже купил
79% пользователей считают этот отзыв полезным
Закликаю всіх приєднатися до цивілізованого світу і купляти ліцензійне ПЗ. Щодо самого віндовса 10 - хороший продукт, хоч і не без своїх заморочок чи недоліків. Приємно порадувала упаковка - цікаво та мінімалістично.
Представник компанії Microsoft
Доброго дня, Владислав!
Дякую за ваш відгук!

Все отзывы

#45292038
#45141172
Буду дуже вдячний якщо мені хтось підскаже рішення проблеми. Користуюся даною версією Windows, коли займаюся в програмі Adobe Photoshop відкриваю декілька забражень в стандартній програмі "Фотографія" і залишаю їх відкритими на декілька хвилин, доки незавершу роботу в Adobe Photoshop. На даний момент в мене стоїть процесор AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz і 32Gb опиративної памяті 4 х 8Gb HyperX DDR4-3200. Коли займався в фотошопі то в мене максимально було що процесор був нагружений на 29% а оперативка на 10Gb, це була максимальна нагрузка на мій компютер коли було задіяно більше 100 слоїв в фотошопі. Я добавлю скріншот, в якому на даний час в мене було відкрито 3 зображення які навіть не перевищували розширення FullHD, і які навіть 1Mb немали, але навантажують мій компютер.
Недостатки: Глюки
Игорь Панов
Обнова последняя стоит?Можешь попробовать еще поотключать всякие службы слежения и сбора информации.
ЮрийУже купил
Скачайте прогу для процессора,отключите максм. употреблении.
#44697371
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
В цілому система стабільна, для максимальної продуктивності я відключив усі цяцьки, трохи піднастроїв. На Core i3 8 RAM i SSD перезавантажується швише будь-якого смартфону. Є одне "але". Не працював автоматичний оновлювач. Я був вимушений дзвонити в тех підтримку, де мені запропонували безкоштовно звернутися на форум і пошукати відповідь або заплатити гроші за вирішення Майкрософтівського багу. Це було дуже неприємно і принизливо для такої великої компанії як Майкрософт.
Достоинства: Ліцензійне ПЗ, стабільна ОС.
Недостатки: Не працював автоматичний оновлювач.
Представник компанії Microsoft
Доброго дня, Олексію!
Шкода, шо виникла така ситуація.
Тим не менш, частіше за все, така ситуація пов'язана з особливостями конкретного пристрою, а не ПЗ, яке працює на великій кількості девайсів і не має подібних проблем, тому однозначно стверджувати, що причина в ПЗ неможливо. Однак, Ви завжди можете звернутись за допомогою в центр підтримки користувачів ПЗ або виробника пристрою.
Дякую
#44684058
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Що означає у назві товару безпосередньо на Розетці "(зам.KW9-00510)(HAJ-00083)"оскількв інших магазинах в продажу є окремо версія KW9-00510 і окремо HAJ-00083. Чим ці версії відрізняються?
#44486292
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Прошу объяснить почему ОС с украинским языком дороже чем аналогичная ОС на русском ? В списке сравнения версии отличаются только этим.
Гри Горій
Щойно перевірив, на них однакова ціна. Відрізняються, до слова, не лише мовою, а й версією образу, тобто, які оновлення будуть доступні, скажімо так, "з коробки". Що в принципі неважливо, всі оновлення все одно прийдуть та встановляться, ліцензія є ліцензія.
Що ж до дискримінації - як україномовний громадянин, я такого за Розеткою ще не помічав. По телефону зі мною спілкувались українською за замовчуванням, сайт майже скрізь українізований і сам іноді пропонує перейти на українську, якщо обрана інша мовна версія (респект, не всі це роблять, на декого не вплине навіть мовний закон, який нещодавно набув чинності), Експерти Розетки вже давно відповідають українською в коментарях.
Александр Анатольевич
Гри Горій Вы очень невнимательные, на этот день русская профессиональная стоит 5824 грн. Украинская 6399 грн. что же касается домашней то это впервые за все время цена равная и это наверное только благодаря отзыву Александра Головатенко.
Представник компанії Microsoft
Доброго дня, шановні клієнти.
Зі свого боку не можу коментувати ціноутворення, однак з технічного боку, для Вас, як для користувачів є можливість обрату будь-яку мову інтерфейсу ПЗ в налаштуваннях, як при першому налаштуванні, так і надалі.
Дякую
#44214421
Уже купил
Установилась легко. Работает нормально.
Достоинства: Работает быстро и качественно.
Недостатки: Пока не наблюдаю.
Представник компанії Microsoft
Здравствуйте, Александр!
Спасибо за отзыв!
#40399506
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Флешка вышла из строя. При установке сообщения что файлы повреждены. Покупал в сентябре 2018. Что делать?
Стас
Звони на горячую линию производителя
#40180698
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Недостатки: Флешка прожила 3 місяці
#37227071
Уже купил
86% пользователей считают этот отзыв полезным
Питання до представника: перестановив даний віндовс, серійний номер не вводив, і чудо, перша загрузка, не входячи у свій обліковий запис, о.с. активовавана. Це що, получається що не ОЕМ версія, все таки привязалась до материнської плати?
#37120877
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
За два дня до того, як замовити даний Віндовс, створив установочну флешку з офіційного сайту, встановив. Прийшов Віндовс, активував його без проблем. Ось тепер через два місяці довелось переустановити, робив це вже з комлектної флешки, а вона то виявляється не робоча, на самому початку встановлення викидає помилку. Хтів її відформатувати, та залити новий з офіційного сайту, а вона захищена від форматування, перезапису.
Достоинства: До самого Віндовс покищо нарікань немає, після 7ки до тижня часу пішло на звикання.
Недостатки: Не робочий Віндовс на флешці, яка ще захищена від перезапису.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!