Антивирус ESET Internet Security (4 ПК) лицензия на 12 месяцев Базовая / на 20 месяцев Продление (электронный ключ в конверте)

1 отзыв

Код:  45541008

Отзывы покупателей о Антивирус ESET Internet Security (4 ПК) лицензия на 12 месяцев Базовая / на 20 месяцев Продление (электронный ключ в конверте) 1

Оставьте свой отзыв об этом товаре

Все отзывы 1

 • Ярослав Александрович
  • Продавец: Rozetka

  Антивірусом користуюсь вже давно. Для мене - дуже зручний антивірус, зрозуміле меню налаштувань, ігровий режим, в якому не спливатимуть повідомлення (у повноекранних режимах, стосується і перегляду кіно), ресурсів споживає небагато. Раніше думав, чому в мене на роботі іноді підторможує комп в інтернеті, потім зайшов з дому на один з поважних сайтів, який перегладаю і на роботі - антивірус виявив скрипт-майнер. На жаль (а може, й на користь), як і більшість антивірусів, вважає торрент-програми, навіть з офіційних сайтів, потенційно небезпечними і пропонує (якщо включений режим контролю потенційно небезпечних програм) не скачувати та не встановлювати. Сповіщує (якщо вказати в налаштуваннях) про наявність оновлень для Віндоуз. В мене особисто помилкового зарахування файлів зараженими не було. Чи були пропущені віруси - покаже час, але спроби мережевого несанкціонованого доступу до ресурсів ПК антивірус вже блокував. Ціна доволі висока, тому беру одразу на кілька машин - так суттєво дешевше. Потім за таку саму ціну можно подовжити користування антивірусом майже на вдвічі більший термін. В конверті при покупці - папірець з необхідною інформацією та ключем, схожий на ксерокопію, але все працює.

  Достоинства:
  Невисоке навантаження на системні ресурси, модулі контролю мережевих загроз, гнучке налаштування
  Недостатки:
  Ціна. Ключ можна було б надрукувати якісніше.